3 minučių disertacija

3MD
TRIJŲ MINUČIŲ DISERTACIJA

Informuojame, kad siekiant saugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, 2020 m.Trijų minučių disertacijos konkursas Vilniaus universitete yra atšaukiamas.

Disertaciją tu gali rašyti 3 metus,
                              apsiginti per 3 valandas,
                                                 bet ar gali apie ją papasakoti per 3 minutes?

Dalyvauk Vilniaus universiteto Trijų minučių disertacijos konkurse
      • Apie savo disertaciją populiariai papasakok
          - angliškai
          - per 3 minutes
          - naudodamas 1 skaidrę

Susidomėjai? Užpildyk dalyvio anketą! 

Konkurso eiga 
      • Dalyvauti gali visi Vilniaus universiteto doktorantai. Už dalyvavimą konkurse doktorantai gauna 0.5 ECTS bendrųjų kompetencijų veiklos kredito. 
      • Registruotis į konkursą galima iki 2020 m. vasario 17 d.
      • 2020 m. kovo mėn. 30 d. 14:00-17:00 planuojamas konkurso finalas, kuriame doktorantai pristatys pasiruoštas kalbas. Konkurse 3 geriausi pristatymai laimės prizus išvykoms į pasirinktą mokslinę konferenciją, stažuotę ar vasaros mokyklą (Renginys atšauktas).

I vieta - 1500 EUR ; II vieta - 1000 EUR; III vieta - 500 EUR. 

  • Pirmosios vietos laimėtojo pristatymas bus filmuojamas ir siunčiamas į Koimbros universitetų grupės atranką dalyvavimui tarptautiniame konkurse finale (https://www.coimbra-group.eu/
  • 2020 m. pavasarį bus atrinkti 3 geriausi pristatymai, kurių autoriai vyks į tarptautinį konkurso finalą Monpeljė (Prancūzija) 2020 m. birželio mėn. 10-12 d.

Pristatymų taisyklės ir pavyzdžiai:

Kas leidžiama ir kas neleidžiama scenoje? Konkurso taisykles galite rasti šiuo adresu: https://threeminutethesis.uq.edu.au/resources/competition-rules 

Kaip atrodo nugalėtojų pristatymai, galima pasižiūrėti  https://threeminutethesis.uq.edu.au/watch-3mt 

Konkurso ištakos

2008 m. Kvinslando universitete Australijoje buvo pirmąsyk surengtas Trijų minučių disertacijos (Three Minute Thesis) konkursas, kuriame doktorantai turėjo populiariai papasakoti apie savo tyrimus per 3 minutes ir naudodamiesi tik 1 skaidre (http://threeminutethesis.org). Netrukus šis renginys labai išpopuliarėjo ir šiuo metu vyksta visame pasaulyje.

 

Jei turite klausimų, kreipkitės:

 

  3MT Logo    Logo Coimbra blue 1

 

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku