Mokymai

Vilniaus universiteto Senato 2017-10-24 nutarimu Nr. SK-2017-10-03 patvirtintas VU Mokslo doktorantūros reglamentas 41 punkte numato: „Doktorantūros studijų apimtis – ne mažiau nei 33 kreditai. Doktorantas studijuoja ne mažiau kaip 3 dalykus. 3 kreditus doktorantas turi gauti už dalyvavimą bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ar doktorantų tarptautinėse vasaros/žiemos mokyklose, doktorantui išvykus į stažuotę ar dalines studijas užsienyje.“

 

• Bendrieji gebėjimai palengvina darbą tiek moksliniuose darbuose doktorantūros studijų metu, tiek tolesnėje mokslinėje karjeroje.
• Bendruosius gebėjimus stiprinančios veiklos: teoriniai ir praktiniai mokymai Vilniaus ir / ar kituose universitetuose, vasaros / žiemos mokyklos, skirtos lavinti bendruosius gebėjimus ir pan.
• Už bendruosius gebėjimus stiprinančias veiklas doktorantas turi atsiskaityti doktorantūros komitetui. Komitetas turi patvirtinti surinktus 3 kreditus.
• Atsiskaitydamas už bendrųjų gebėjimų veiklas, doktorantas turėtų pateikti dokumentą (pažymėjimą, raštą ar pan.), patvirtinantį jo dalyvavimą užsiėmimuose.
• Kiekvienos mokslo krypties doktorantūros komitetas gali nustatyti savus reikalavimus veikloms, stiprinančioms doktorantų bendruosius gebėjimus.
• Sudalyvavus bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ir ruošiantis atsiskaityti už surinktus kreditus doktorantūros komitetui siūlome užpildyti lentelę.

• Pažymėjimai už Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus organizuojamus bendrųjų gebėjimų mokymus išduodami pasibaigus vieniems mokslo metams (rudens ir pavasario semestrams) iki rugsėjo mėnesio. Pažymėjime nurodomi visi doktorantės / -o per metus išklausyti bendrųjų gebėjimų mokymai. Pažymėjimai išsiunčiami į padalinius, bet doktorantui išreiškus norą, yra galimybė atsiimti ir Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje.

 

Išsamesnę informaciją teikia:
Austė Valinčiūtė, tel. (8 5) 268 7094, e. p. ; .

 

2019 m. rudens bendrųjų gebėjimų mokymai (bus papildyta):

 

2020 m. pavasario bendrųjų gebėjimų mokymai (bus papildyta):

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku