Akademinio rašymo anglų kalba praktiniai mokymai doktorantams

2018 metų vasario mėnesį prasidės praktiniai mokymai „Akademinis rašymas anglų kalba“. Užsiėmimų metu bus aptarta ir mokslinio teksto struktūra, ir kalbos ypatybės.

Lektorė: prof. dr. Inesa Šeškauskienė, Filologijos fakultetas.

Trukmė: 8 seminarų ciklas, kurį sudaro 16 akad. valandų (po 2 akad. valandas kas dvi savaites).

Dalyvių skaičius: iki 15 asmenų.

Vieta: VU centriniai rūmai.

Tikslinė auditorija: dalyvauti kviečiame 2-3 kurso doktorantus, kurie jau pradeda ruošti straipsnius spausdinimui.

Reikalavimai: iš viso bus 8 seminarai, kurie vyks darbo dienomis, darbo metu. Vieno seminaro trukmė – 2 akad. valandos. Prašome į tai atkreipti dėmesį ir registruojantis turėti omenyje, kad labai svarbu susiplanuoti savo darbo grafiką ir dalyvauti visuose užsiėmimuose bei skirti šiek tiek laiko namuose savarankiškam darbui.

Registracija: vietų nėra.

2018 m. pavasario semestre planuojama surengti iki dviejų tokių seminarų ciklų, atsižvelgiant į užsiregistravusiųjų skaičių. Taip pat "Akademinio rašymo anglų kalba" mokymai bus rengiami ir 2018 m. rudens semesre, į kuriuos pakviesime tuos, kuriems nepavyks sudalyvauti pirmuosiuose mokymuose.

Išsamesnę informaciją teikia:
Lina Janionienė, tel. (8 5) 268 7094, e. p. .