Gastroenterologija

Programos tikslas
Paruošti gydytoją gastroenterologą
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Tolesnių studijų galimybės
Doktorantūros studijos
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Konkursas

Plačiau

Studijų programos valstybinis kodas
733A30024
Studijų programos komiteto pirmininkas
Prof. Habil. dr. Jonas Valantinas

Santariškių 2
Studijų mainų koordinatorius
Prof. Habil. dr. Jonas Valantinas

Santariškių 2
Studijų krypčių grupė
Medicina ir sveikata

Numatomi studijų rezultatai
Studentai, baigę gastroenterologijos kursą, privalo išmokti paciento klinikinį ištyrimą, įvertinti laboratorinių, vaizdinių ir endoskopinių tyrimų rezultatus. Konkrečiam pacientui nustatyti nesudėtingos ligos eigos diagnozę, atlikti diferencinę diagnostiką ir paskirti adekvatų gydymą. išmokti atlikti endoskopinius virškinimo trakto tyrimus, ultragarsinį pilvo organų tyrimą, kepenų biopsiją, paracentezę ir kitas invazines procedūras.
Profesinės veiklos galimybės
Gali dirbti gydytoju gastroenterologu