Neurochirurgija

Profesinė kvalifikacija: Gydytojas neurochirurgas
Programą vykdo: Medicinos fakultetas

Programos tikslas
Paruošti gydytoją neurochirurgą savarankiškam darbui, teikiant kvalifikuotą specializuotą medicinos pagalbą neurochirurgijos srityje.
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Tolesnių studijų galimybės
Studijos doktoratūroje
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Į neurochirurgijos studijų programos rezidentūrą priimami asmenys, baigę medicinos gydytojo internatūrą ir įgiję medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją. Organizuojamas ir vertinamas motyvacinis pokalbis. Konkursinė eilė sudaroma pagal studijų ir motyvacinio pokalbio balus.

Plačiau

Studijų programos valstybinis kodas
733A30047
Studijų programos komiteto pirmininkas