Šeimos medicina

Profesinė kvalifikacija: Šeimos gydytojas
Programą vykdo: Medicinos fakultetas

Programos tikslas
Šios programos paskirtis įgyti teorinius ir praktinius įgūdžius reikalingus šeimos gydytojui, paruošti šeimos gydytoją savarankiškam darbui, o taip pat, išlaikius rezidentūros egzaminą, gauti šeimos gydytojo licenziją. Kitas tikslas – paruošti šeimos gydytoją, kurio žinios ir gebėjimai atitiktų ES direktyvų reikalavimus dėl diplomų ir kvalifikacijos pažymėjimų pripažinimo Europos šalyse.
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Tolesnių studijų galimybės
Baigus šeimos medicinos rezidentūrą galima stoti į šeimos medicinos doktorantūros studijas.
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Stojantys į šeimos medicinos rezidentūrą turi būti baigę gydomąją specialybę ir ir internatūrą Vilniaus Universitete, Kauno Medicinos Universitete ar atitinkamo lygio užsienio aukštosiose mokyklose.

Plačiau

Studijų programos valstybinis kodas
733A30014
Studijų programos komiteto pirmininkas
Prof. Dr. Virginijus Šapoka

Santariškių 2, Vilnius
Studijų mainų koordinatorius
Doc. Dr. Vytautas Kasiulevičius

Santariškių g. 2, Vilnius
Studijų krypčių grupė
Medicina ir sveikata

Numatomi studijų rezultatai
Savarankiškai dirbti šeimos gydytoju vykdant visus šeimos gydytojo normos reikalavimus.
Profesinės veiklos galimybės
Baigus šeimos medicinos rezidentūrą, galima dirbti šeimos gydytoju pirminės asmens sveikatos priežiūros centruose, poliklinikose teikiančiose pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas, greitosios medicinos pagalbos stotyse, slaugos ir ilgalaikio gydymo ligoninėse, kitų ligoninių priėmimo skyriuose.