Burnos chirurgija

Trukmė metais: 3
Forma: Nuolatinė
Kreditai: 198
Studijų kalba: Lietuvių
Profesinė kvalifikacija: Gydytojas burnos chirurgas
Programą vykdo: Medicinos fakultetas

Programos tikslas
Įsigyti arba pakeisti įgytą gydytojo profesinę kvalifikaciją į gydytojo burnos chirurgo profesinę kvalifikaciją. Suteikti teorinius ir praktinius įgūdžius reikalingus burnos chirurgui. Išugdyti specialistą, kvalifikuotai sprendžiantį burnos chirurgijos gydymo problemas. Užtikrinti, kad studijų programa atitiktų nacionalinius poreikius ir Europos sąjungos direktyvas. Suteikti pakankamai žinių rezidentui apie odontologinių ligų epidemiologiją bei profilaktiką. Ugdyti kritinį ir kūrybinį klinikinį mastymą. Suteikti pakankamai praktinių įgūdžių, leidžiančių baigus studijas dirbti kaip savo srities specialistui.
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Tolesnių studijų galimybės
-
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Į burnos chirurgijos studijų programų rezidentūrą priimami asmenys, baigę bendrosios praktikos gydytojo odontologo internatūrą ir įgiję bendrosios praktikos gydytojo odontologo profesinę kvalifikaciją. Stojantieji į odontologijos krypties (burnos chirurgija) rezidentūrą prašymus ir dokumentus pateikia Odontologijos institutui (Žalgirio g. 115, tel. 272 75 89). Pagal konkursinius balus formuojama atskira kiekvienos specialybės rezidentūros konkursinė eilė. Priimama Komisijos posėdyje. Jame stojantieji privalo dalyvauti asmeniškai arba jų įgalioti asmenys. Priimama į vienos specialybės rezidentūrą atsižvelgiant į prašyme nurodytų pageidaujamų specialybės rezidentūrų prioriteto eilę. Stojančiųjų į rezidentūrą konkursinis balas (KSR) skaičiuojamas pagal formulę, esančią VU rezidentūros skyriaus tinklalapyje.

Plačiau

Studijų programos valstybinis kodas
733A40004
Studijų programos komiteto pirmininkas
Prof. Dr. Vytautė Pečiulienė
2727589

Žalgirio 117, Vilnius
Studijų krypčių grupė
Medicina ir sveikata

Numatomi studijų rezultatai
Gydytojo burnos chirurgo kompetenciją sudaro žinios, gebėjimai ir įgūdžiai, kuriuos jis įgyja baigęs burnos chirurgo profesinę kvalifikaciją suteikusias studijas bei nuolat tobulindamas įgytą profesinę kvalifikaciją ir duomėdamasis nuolatine mokslo ir technikos pažanga. Gydytojas burnos chirurgas turi: 1. Žinoti: - burnos, veido-žandikaulių srities embriologiją, anatomiją, fiziologiją bei jų amžiaus ir lyties ypatybes; -burnos, veido-žandikaulių patologiją; 2. Išmanyti: - veido kaalų rentgenogramų analizę; -specialiųjų tyrimų duomenų bei laboratorinių tyrimų rezultatų vertinimą; 3. Mokėti diagnozuoti ir gydyti ligas.
Profesinės veiklos galimybės
Gali dirbti burnos chirurgu
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos