Genetika

Trukmė metais: 4
Forma: Nuolatinė
Kreditai: 0
Studijų kalba: Lietuvių
Profesinė kvalifikacija: Gydytojas genetikas
Programą vykdo: Medicinos fakultetas

Programos tikslas
Genetikos rezidentūros studijų programa skirta paruošti kvalifikuotą specialistą - gydytoją genetiką, kurio žinios ir gebėjimai atitiktų ES direktyvų reikalavimus dėl diplomų ir kvalifikacijos pažymėjimų pripažinimo Europos šalyse.
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Priimami asmenys, baigę medicinos gydytojo internatūrą ir įgiję medicinos gydytojo profesinę kvalifikaciją.

Plačiau

Studijų programos valstybinis kodas
733A30030
Studijų programos komiteto pirmininkas
Dr. Aušra Matulevičienė
2501793

Santariškių g. 2, Vilnius LT-08661
Studijų mainų koordinatorius
Prof. Dr. (HP) Loreta Cimbalistienė
2501792

Santariškių g. 2, Vilnius LT-08661
Studijų krypčių grupė
Medicina ir sveikata

Numatomi studijų rezultatai
Gydytojas genetikas turi gebėti: teikti būtinąją medicinos pagalbą; surinkti ligos, nėštumo, šeimos ir socialinę anamnezę; įvertinti organizmo sistemų struktūros ir funkcijos instrumentinių tyrimų išvadas; įvertinti ir įvardinti individo fenotipo ypatybes; atlikti genealogijos analizę, atlikti citogenetinius, molekulinius genetinius, biocheminius paveldimų medžiagų apykaitos ligų tyrimus ir įvertinti jų rezultatus; interpretuoti laboratorinių bei instrumentinių tyrimų rezultatus;gydyti anksčiau išvardintas ligas, taip pat taikyti pirminės, antrinės ir tretinės profilaktikos priemones.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos