Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba

2020 m. humanitarinių mokslų krypčių grupei skirta daugiau valstybės finansuojamų vietų! Rinkis #pirmunumeriuVU

Padalinys Filologijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Lingvistika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina (2020) 2474 EUR

Parsisiųsti studijų programos aprašą

Unikali programa, jungianti dvi svarbias Europos ir pasaulio kalbas ir atverianti duris į verslo, mokslo, diplomatijos pasaulį. Studijuoti labiausiai patiks tiems, kurie nori puikiai išmokti dvi užsienio kalbas ir pažinti dviejų šalių kultūras, kurie domisi kalbų struktūra ir vertimu. Būtent šių kalbų derinys yra vienas paklausiausių įvairiose šiuolaikinės darbo rinkos srityse.

Pastaba: priimami asmenys, įgiję rusų kalbos pagrindus (A2 lygis pagal bendriuosius Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenis - BEKM).

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Anglų ir kitą užsienio (rusų) kalbą studijuoti Vilniaus universitete verta, nes:

Absolventai dirba:
  • aukštu lygiu išmoksi dvi darbo rinkoje paklausias kalbas: anglų ir  rusų;

• Barclays;
  • dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, dalis iš jų gimtakalbiai;

• Swedbank;
  • galėsi dalyvauti ERASMUS+ ar kitose programose (studijuoti geriausiuose užsienio universitetuose ar atlikti praktiką užsienyje);

• Danske Bank;
  • studijų metu išmokstama dirbti ir mokytis savarankiškai ir grupėje, analizuoti, mąstyti kritiškai ir kūrybiškai, siekti kokybės ir atsakyti už savo darbo rezultatus.

• Delfi;

• BNS.
Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!