Dalyko pedagogika: dviejų mokomųjų dalykų mokymas (lietuvių kalba, istorija) (motyvacijos vertinimas)

Padalinys
Šiaulių akademija

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras,
pedagogo kvalifikacija

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 426 EUR

Stojant į šią studijų programą yra privalomas motyvacijos įvertinimas.Dalyko pedagogikos programa nuo kitų Lietuvoje skiriasi tuo, kad suteikia galimybę studijuoti ne tik tos pačios, bet ir skirtingų ugdymo sričių mokomuosius dalykus ir integraliai vykdyti edukacinius procesus bendrojo ugdymo mokyklose bei išplėsti savo galimybes darbo rinkoje. Studijų programa sukurta reaguojant į vis augantį profesionalių, kūrybiškų ir inovatyvių istorijos, anglų kalbos, lietuvių kalbos mokytojų poreikį Lietuvos švietimo įstaigose.

Dalyko pedagogiką Šiaulių Akademijoje studijuoti verta, nes:

Absolventai dirba:
  • studijų programos absolventai galės tęsti studijas ugdymo mokslų krypčių grupės arba specializaciją (istorija, filologija) atitinkančiose magistrantūros programose. Tolesnė pedagoginės kvalifikacijos plėtra bus siūloma renkantis kvalifikacijos plėtros modulius kaip antro dalyko studijas;

• bendrojo ugdymo mokyklose;
  • įgytas kompetencijas galės pritaikyti vyriausybiniame ir nevyriausybiniame sektoriuose.

• savivaldybių švietimo centruose;

• moksleivių namuose;

• mokslo populiarinimo centruose;

• vaikų ir jaunimo organizacijose;

• universaliuose daugiafunkciuose centruose;

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!