Dalyko pedagogika: gamtamokslinis ugdymas (chemija) (motyvacijos vertinimas)

Padalinys
Filosofijos fakultetas

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogo kvalifikacija

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3426 EUR

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra vykdomas motyvacinis vertinimas, kurio neišlaikius dalyvauti konkurse neleidžiama. Motyvacijos vertinimo kriterijus galite rasti čia. Bendrąją informaciją apie motyvacijos vertinimą galite rasti čia.

Dalyko pedagogikos tikslas – parengti kompetentingus mokomojo dalyko -  gamtamokslinio ugdymo (chemijos) pedagogus, gebančius taikyti integralias tarpdalykines žinias, pagrįstas naujų mokslinių ir taikomųjų tyrimų rezultatais, būtinas ugdymo naujovėms diegti formalaus ir neformalaus švietimo srityse, vykdyti pedagoginės veiklos tyrimus, identifikuoti švietimo ir ugdymo problemas ir siūlyti praktinius jų sprendimo būdus.

Valstybės finansuojamose vietose studijuojantys studentai kas mėnesį gauna 300 eurų dydžio valstybinę pedagogo stipendiją.

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

Dalyko pedagogiką studijuoti Vilniaus universitete verta, nes:

Absolventai gali dirbti:
  • naudosiesi moderniausia Vilniaus universiteto infrastruktūra;

• šalies bendrojo ugdymo mokyklose;
  • tau dėstys dėstytojai–ekspertai, savo srities profesionalai, nes studijos vykdomos įtraukiant įvairių Vilniaus universiteto fakultetų mokslininkus;

• neformaliojo ugdymo įstaigose;
  • iki 50 proc. studijų trukmės galėsi studijuoti užsienio universitetuose – atlikti praktiką užsienio mokyklose;

• kuriamuose STEAM centruose;
  • puikiai išmanysi paauglių raidos psichologiją bei pedagogiką;

• kitose švietimo bei ugdymo ir kultūros institucijose.
  • pedagoginės studijos vyks kartu su kitų pedagogikos mokomųjų dalykų studentais, tai padės pajausti būsimos mokyklos aplinką;

• būsi didžiausios studentiškos bendruomenės Lietuvoje dalimi ir turėsi galimybę įsitraukti į įvairias studentiškas organizacijas;

• studijuojantys valstybės finansuojamose vietose nuo studijų pradžios kiekvieną mėnesį gauna 300 EUR skatinamąją stipendiją.

Daugiau apie iššūkius, su kuriais susiduria mokytojai ir galimybes, kurias suteikia mokytojo kelias, vaizdo įraše Mokytojo stuburas: tvirtas ar lankstus? Dalyvauja VU absolventas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjuje dirbantis Ignas Jurčiukonis.