Kauno fakultetas

Studijų programa: Meno vadyba
Kursas: II magistrantūros kursas
Studento pašto adresas: ,

Kai ieškojau specialybės, labai norėjau, kad studijos netalpintų į ryškius rėmus ir būtų susiję su kūrybiškumu. Labai patiko Kauno Fakulteto siūlomos Kultūros vadybos studijos ir žavinga fakulteto aplinka. Pasirinkimas buvo ganėtinai pavojingas, nes kaip minėjau nebuvo apibrėžties, tačiau studijų dėka pavyko atrasti daug atsakymų ir jos padėjo stiprius pamatus mano asmenybei. Tad jeigu sudomino koks studentiškas gyvenimas verda Kaune, nedvejoki ir susisieki su manimi!  Pasistengsiu atsakyti į įvairiausius klausimus: apie patį studentavimą, studijų programų kokybę bei koks gyvenimas verda Kauno fakultete.