Specialioji pedagogika, specializacija: Logopedija

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Specialiųjų pedagogų rengimo programa sukurta pagal naujausias specialiojo ir inkliuzinio ugdymo tendencijas, pažangiausius pedagogikos praktikos modelius. Šioje į logopediją orientuotoje programoje dėstomas inkliuzinis ugdymas, negalios psichologija, neuropsichologija, verbalinė komunikacija, ankstyvasis kalbos ugdymas ir kiti specializuoti kursai. Įgysite kompetencijų, kurios leis spręsti įvairaus amžiaus žmonių kalbos ir komunikacijos problemas.

 

Kodėl ši programa?

  • Modernus požiūris į logopediją. Inovatyvios, moksliniais tyrimais grįstos studijų metodikos, naujausios logopedijos teorijos bei metodai.

  • Programos absolventai įgyja gilių logopedijos žinių, gali nedelsdami pradėti profesinę veiklą.

  • „Erasmus+“ mainų galimybė. Dalį studijų galėsite praleisti studijuodami užsienio universitetuose.

Karjera

  • Karjera švietimo ir ugdymo įstaigose. Būsite pasirengę darbui vaiko gerovės komisijoje, pedagoginėse, psichologinėse ir kitose švietimo pagalbą teikiančiose tarnybose. Galėsite dirbti logopedu ir specialiuoju pedagogu ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir specialiosiose mokyklose, specialiojo ugdymo centruose.

  • Privati logopedo praktika. Šis išsilavinimas leis pradėti privačią logopedo praktiką, spręsti vaikų ir suaugusiųjų kalbos ir komunikacijos problemas.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku