Lazerinė technologija

Trukmė metais: 2
Forma: Nuolatinė
Kreditai: 120
Studijų kalba: Lietuvių
Programą vykdo: Fizikos fakultetas

Programos tikslas
Rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, sugebančius analizuoti mokslines, technologines ir gamybines problemas, išskirti ir suformuluoti tų problemų esminius aspektus, įvertinti ir atrinkti sprendimo būdus ir daryti apibendrinančias išvadas dirbant lazerių technologijų gamybinėse įmonėse bei mokslinėse laboratorijose; supažindinti magistrantus su naujausiomis mokslo ir technologijų plėtros problemomis, paruošti juos mokslo pasiekimų ir aukštųjų technologijų diegimui Lietuvoje; rengti doktorantūroje.
Vertinimo metodai
Pagrindinis studijų rezultatų vertinimo būdas yra egzaminas. Kai kurie studijų dalykai gali būti įvertinti įskaita. Egzaminai ir įskaitos vyksta raštu arba raštu ir žodžiu. Studentų žinios per egzaminus vertinamos nuo 1(labai blogai) iki 10(puikiai) balų, o per įskaitas - įskaityta arba neįskaityta.
Tolesnių studijų galimybės
Doktorantūra
Priėmimo sąlygos ir reikalavimai
Fizinių ar technologijos mokslų bakalauro diplomas

Plačiau

Studijų krypčių grupė
Technologijų mokslai
Studijų programos valstybinis kodas
6211FX004
Studijų programos komiteto pirmininkas
Prof. Habil. dr. Valdas Sirutkaitis
2366005

Saulėtekio al. 10
Studijų mainų koordinatorius
Dr. Vidita Urbonienė
2234595

Saulėtekio al. 3
Kvalifikacijos lygis pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą
7

Numatomi studijų rezultatai
Medžiagų mokslo magistras geba naudotis šiuolaikinėmis mokslinėmis koncepcijomis ir teoriniais modeliais, moderniais modeliavimo ir skaičiavimo metodais, atlikti kryptingus eksperimentus ir analizuoti bei apibendrinti jų rezultatus, atlikti eksperimentus, naudodamas šiuolaikines technologijas bei techninę įrangą, suvokti mokslo ir gamybos sąryšį.
Profesinės veiklos galimybės
Absolventas gali dirbti aukštųjų technologijų įmonėse bei techninio aptarnavimo sferoje, lazerių ir optinės technologijos srityse, mokslinį darbą.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos