Valstybės ekonominė politika (ištęstinės studijos)

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Ekonomika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Ištęstinė

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
2 700 EUR

Tapkite ekonomistais, kuriems rūpi. Įgykite gilių ekonomikos mokslo žinių, kurios leis mąstyti kritiškai, taikyti naujausius ekonomikos modelius ir formuluoti ekonominės politikos pasiūlymus, skatinančius tvarų augimą, socialinės atskirties mažinimą, makroekonominių klausimų sprendimą. Tai studijos, rengiančios plačios erudicijos ekonomikos ekspertus.

 

Kodėl ši programa?

  • Galimybė studijuoti vakarais arba šeštadieniais – puikus būdas studijuoti kaupiant darbo patirtį.

  • Programa rengia studentus, gebančius žinias pritaikyti praktikoje. Galėsite ne tik remdamiesi duomenimis modeliuoti makroekonominę situaciją ir poveikio priemonių rezultatus, bet ir teikti konkrečius pasiūlymus, sprendžiančius tvaraus augimo, atskirties mažinimo, makroekonomikos klausimus.

  • Galimybė praturtinti savo išsilavinimą semestrą ar daugiau praleidžiant užsienio universitetuose.

Karjera

  • Patarėjas, konsultantas, ekspertas ekonomikos klausimais. Įvairiapusis ekonomikos klausimų išmanymas leis eiti konsultacinio pobūdžio pareigas organizacijose ar valstybės institucijose.

  • Ekonomistas. Gilus ekonominių žinių suvokimas ir gebėjimas taikyti įvairius ekonominius modelius sudarys prielaidas ekonomisto karjerai.

  • Valstybės ir savivaldybių institucijų vadovas. Valstybėje ir pasaulyje vykstančių ekonominių procesų žinios, gebėjimas identifikuoti esmines ekonomines problemas ir jų sprendimo būdus parengs vadovo karjerai viešajame sektoriuje.

„Aš pasirinkau šią programą, kadangi ji pasiūlė platų modulių ratą, kuris padėjo man žymiai išplėsti ekonomikos ir politinių sprendimų priėmimo kompetencijas. Aš turėjau įkvepiančius dėstytojus kurie paskatino studentus įsigilinti į realias problemas viešajame sektoriuje ir versle. Programa man suteikė vertingus gebėjimus ir patirtis, kurias aš galiu visapusiškai panaudoti mano darbe ir kasdieniniame gyvenime.”

Kristina Sabaitienė, UAB Western Union Processing Lithuania, Kredito analitikė

„Valstybės ekonominės politikos magistro studijos tapo vienu iš kertinių tolimesnės karjeros ramsčių. Ši studijų programa ne tik leido geriau suprasti ekonominius procesus valstybėje bei kokių žingsnių reikia imtis, norint pasiekti vienų ar kitų tikslų. Labai svarbus programos akcentas buvo ir akademinių žinių pritaikymas praktikoje.
Kaip rodo dabartinė patirtis, šių studijų metu įgytos žinios yra pritaikomos ne tik tiesiogiai su ekonomika susijusiose srityse, bet taip pat praverčia komunikacijoje, energetikoje ir kitur.”

Artūras Ketlerius ,,Ignitis grupės" Ryšių su visuomene vadovas

„Rinkdamasi magistro studijas didžiausią dėmesį kreipiau į tai, kad studijos koreliuotų su mano karjera, leistų plačiau pažinti pasaulio ekonomiką, suvokti kaip yra konstruojama ir vykdoma makroekonominė politika valstybėse ir pasauliniu aspektu.
Pasirinktos VU EVAF Valstybės ekonominės politikos studijos pranoko mano lūkesčius, kadangi įkvepiantys profesionalai dėstytojai ir svečiai iš įvairių ES institucijų ne tik suteikė norimų aktualių žinių apie pasaulio valstybių ir ES ekonomikos politiką, tačiau buvo dėstomi dalykai, kurie praktiškai pritaikomi ir dirbant privačiame sektoriuje (pavyzdžiui, projektų valdymas, konkurencijos politika, kiekybinių duomenų analizė).
Galiausiai pati studijų aplinka, studentai, savarankiškam mokymuisi pritaikyta VU ir Saulėtekio slėnio infrastruktūra, lankstus studijų laikas leido labiau įsitraukti į studijas, jas baigti aukščiausiu įvertinimu ir visą šį studijų periodą prisiminti kaip vieną geresnių gyvenimo etapų. Studijos atvėrė dideles karjeros galimybes tiek valstybiniame, tiek privačiame sektoriuose.”

Laura Lančinskaitė, Europos Sąjungos struktūrinių ir investicinių fondų projektų specialistė

„Magistro studijos Ekonominės politikos programoje leido plačiau susipažinti su ekonomikos teorijomis, valstybių, centrinių bankų, tarptautinių organizacijų valdymu ir įvairių ekonominių procesų sąveika globaliame kontekste. Magistro studijos yra iššūkis, kuris leidžia įtvirtinti ir pagilinti jau įgytas žinias, taip pat tai - puikus savęs išbandymas, vėliau padedantis siekti tikslų tiek profesinėje srityje, tiek kasdienybėje.”

Evelina Kvedaravičiūtė, Lietuvos Banko Priežiūros tarnybos Riziką ribojančios priežiūros departamento Vyresnioji Rinkos ir likvidumo rizikos specialistė

„Ieškojau studijų programos, kurioje galėčiau pagilinti turimas ekonomikos, teisės ir kitas bendrąsias žinias, tai specializuojant į smulkesnes, praktiškai pritaikomas kompetencijas. Programa išsiskyrė kokybiškais ir įdomiais moduliais, ES konkurencijos politika ar projektų valdymas, suteikusiais visapusišką ekonomikos išmanymą; stiprų dėstytojų kolektyvą, įgalinusį ir praktinį žinių pritaikymą.”

Vytautas Mockus, SumUp, Vyresnysis atitikties pareigūnas

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku