Norintiems paremti VU studentus vardinėmis stipendijomis

Džiaugiamės, kad domitės galimybe paremti Vilniaus universiteto studentus.

Vardinės stipendijos Universitete skiriamos geriausiems studentams pagal tam tikras veiklos sritis už ypatingus pasiekimus ar nuopelnus tam tikrose srityse. Parama skiriama iš tikslinių lėšų, gautų iš Lietuvos ir (ar) užsienio institucijų ar fizinių asmenų, nurodytų vardinės stipendijos nuostatuose ir (ar) paramos sutartyje. Vardinės stipendijos nėra apmokestinamos gyventojų pajamų mokesčiu.

paramos teikimo pagrindai ir principai reglamentuojami nuostatai, paramos sutartis ir sutarties priedas.

Stipendijos nuostatai yra tvirtinami Universiteto Senate arba tam tikro fakulteto (padalinio) taryboje. Paramos sutartis pasirašoma tarp Universiteto rektoriaus ir paramos teikėjo.

Jurgita Alonderytė-Venckienė
Tel. +370 5 219 3235