Romanų kalbotyros vasaros mokykla

Romanų kalbotyros vasaros mokykla

Sukurta: 16 birželio 2022

„Arqus“ tarptautinis romanistikos studijų forumas (AIFRS) 2022 m. rugsėjį kviečia pažangius „Arqus“ universitetų romanų kalbų bakalauro ir magistrantūros studentus į romanų kalbotyros vasaros mokyklą. Mokyklą rengia Graco universitetas pagal Europos Komisijos finansuojamą 2022 m. „Erasmus+“ mišrią intensyviąją judumo programą.

Vasaros mokykloje daugiausia dėmesio bus skiriama romanų kalboms Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Afrikoje. Parengiamajame nuotoliniame etape (rugsėjo 1–14 d.) studentai bus bendrai supažindinami su tema bei ispanų, portugalų ir italų kalbų Afrikoje bei Amerikos žemynuose istoriniu kontekstu. Rugsėjo 18–24 d. Graco mieste vyksiančioje vasaros mokykloje žymūs ekspertai ves kontaktinius užsiėmimus morfologijos ir sintaksės, leksikos, kalbų kontaktų ir kitomis temomis. Studentai taip pat dirbs mažomis grupėmis ir savarankiškai bei stebimi dėstytojų atliks tiriamąsias užduotis konkrečiomis užsiėmimų temomis.

Ši vasaros mokykla yra daugiakalbė ir vyks ispanų, italų ir portugalų kalbomis (anglų kalba bus tik pagalbinė), siekiant ugdyti dalyvaujančių studentų tarpusavio supratimo įgūdžius.

Mokymus sudarys parengiamasis nuotolinis etapas (rugsėjo 1–14 d.) ir kontaktiniai užsiėmimai (rugsėjo 18–24 d.). Mokymai vyks Graco universiteto (Austrija) Romanistikos katedroje.

Registruokitės čia iki liepos 15 d.

Programą galite parsisiųsti iš čia.

Daugiau informacijos rasite svetainėje arba gausite susisiekę su Katharina Gerhalter ir Stefan Koch .