Registracija pagal dvišales sutartis 2020/2021 m.m. pavasario semestrui ar akademiniams metams

Kviečiame VU studentus dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2018/2019 m.m. rudens semestrą ar akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kanadoje, Sakartvele ir kt. Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2020m. spalio 1d. (imtinai, išskyrus atvejus, kai registracijos terminas numatytas anksčiau).

SVARBU: Atidžiai perskaitykite partnerinių universitetų aprašus, nes į kai kuriuos universitetus registracijos terminas yra ankstesnis.

Dokumentus pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU Centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus siųsti el. paštu. Vėliau gautos paraiškos nebebus svarstomos.

Norėdami sužinoti daugiau apie mainų galimybes galite pasižiūrėti vaizdo įrašą iš įvykusio online pristatymo per šiąnuorodą

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį , tel. (8-5) 268 7156.