Laisvos vietos į Trečiasias šalis (Erasmus+) [2017-09-01]

DĖMESIO: ERASMUS+ stipendijos dalinėms studijoms ne-ES (trečiųjų) šalių universitetuose

ATTENTION:  ERASMUS + scholarships for exchange study in non-EU countries

ATRANKAI į ne-ES šalių universitetus prašome užpildyti registracijos formą  (REGISTRACIJA)  ir pristatyti šiuos dokumentus į Tarptautinių ryšių skyrių (Universiteto g. 3, 242 kab.):  Pažymą apie studijų rezultatus VU (anglų kalba), studijų sutartį (Learning agreement), patvirtintą mainų koordinatoriaus fakultete. Stipendijos dydis - 650EUR/ mėn. (+ kelionės išlaidos)

FOR SELECTION to non-EU universities, please fill in the Registration Form (REGISTRATION)  and  bring   those additional documents (paper version) to the International Office (Universiteto str. 3, room 242): Transcript of Academic Records, Learning Agreement, signed by exchange coordinator of the Faculty. Scholarship - 650EUR per month (+travel expenses)

Papildomos informacijos apie trečiųjų šalių universitetus teiraukitės: Skirmantė Savickaitė, , tel. +370 5 268 70 49.

PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAS/DEADLINE FOR APPLICATION: 2017-09-25 15:00 (3:00 P.M.)

Universitetas /University

Šalis/Country

Stipendija/ Scholarship

Mėn. /No of months