Atranka ISEP dalinėms studijoms JAV ar kitos šalies universitete

!!!!Skelbiama ISEP atranka!!!!

Kviečiame VU studentus dalyvauti ISEP (International Student Exchange Programs) mainų programos atrankoje ir 2021 m.rudens semestrą ar akademinius metus  praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

Atranka vyksta iki 2020 m. gruodžio 3 dienos (imtinai). Norint dalyvauti užpildykite atrankos formą interenete. Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite čia.

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį,  VU Centriniai rūmai 242 kab., tel. (8-5) 268 7156.

Atkreipiame dėmesį, kad dauguma užsienio šalių universitetų prašo pateikti galiojančius TOEFL/IELTS testo rezultatus.

Info in English: ISEP