Baigėsi registracija atrankai į 2020-2021 mokslo metų PAVASARIO semestro mainus. Atrankos rezultatai bus paskelbti iki spalio 5d.

Baigėsi registracija atrankai į 2020-2021 mokslo metų PAVASARIO semestro mainus. Atrankos rezultatai bus paskelbti iki spalio 5d.

• Atrankos rezultatai Erasmus+ mainams bus skelbiami ČIA.
  • Atrankos  rezultatai ARQUS ir Coimbra group mainams bus skelbiami ČIA.

Informacinis seminaras atrinktiems studentams bus spalio 6 d. (antradienį) 14 val. online. Seminaras anglų kalba planuojamas spalio 7 d. (trečiadienį) 14 val. online. Paspaudę nuorodą galėsite prisijungti prie seminaro ir vėliau peržiūrėt įrašą.

Kilo klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių el. p.: