Iki 20 proc. nuolaida VU atributikai

Balandžio 1 - 14 d. | VU atributikos parduotuvė Šv. Jono g. 12, Vilnius (įėjimas iš Pilies g.)

Kviečiame VU bendruomenę pasipuošti VU atributika ir kartu švęsti universiteto 445-ąjį gimtadienį!

Nuo balandžio 1 iki 14 dienos VU atributikos parduotuvėje Vilniuje (Šv. Jono g. 12, įėjimas iš Pilies g.) bus taikomos specialios kainos įsigyjant prekių su VU atributika: 20 proc. pigiau bus galima įsigyti pilką džemperį, pilkus marškinėlius ir drobinį maišelį; kitoms VU prekėms bus taikoma 10 proc. nuolaida.

Nuolaidos bus suteikiamos VU studentams ir darbuotojams, parodžiusiems galiojantį studento, darbuotojo pažymėjimą, ir alumnams, parodžiusiems VU alumno kortelę (kortelė yra skaitmeninė, ji suteikiama užsiregistravus VU alumnų platformoje).