VU 443

Sidebar

preloader

 
 
 
03 31
Žurnalo “Spectrum” paroda  

Apie

Šiemet, balandžio 1 d., Vilniaus universitetas (VU) minės 443-iąjį gimtadienį. Ta proga universitetas kvies visuomenę ir bendruomenę tiek į jau tradicija tapusius, tiek į specialiai šiam gimtadieniui inicijuotus renginius.

Nuoširdžiai kviečiu į Vilniaus universiteto gimtadienio renginius tiek bendruomenės narius, tiek visus miestiečius ir piliečius. Šiomis dienomis išnaudokime kiekvieną progą susitikti, patvirtinti vieni kitiems solidarumą, tradicijų tęstinumą ir pastangas puoselėti tai, kas svarbu ir vertinga. Be kita ko, tęsime savo Atminties diplomų įteikimo tradiciją, prisimindami pagerbdami ir represuotus Universiteto bendruomenės narius – tradiciją, kuri šiomis dienomis įgauna naują prasmę“, – sako VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

„Spectrum“ iliustracijų paroda

„Spectrum“ iliustracijų paroda

Nuo 2004 m. leidžiamas Vilniaus universiteto mokslo populiarinimo žurnalas „Spectrum“, šiandien skaitytojus žavi ne tik informatyviais tekstais, bet ir spalvingomis jaunųjų Lietuvos talentų iliustracijomis. Minint Vilniaus universiteto gimtadienį, gražiausios jų bus eksponuojamos centrinių rūmų Didžiajame kieme (Universiteto g. 3).

Nepraleisk progos pažiūrėti, kaip bėgant metams keitėsi žurnalas „Spectrum“! Paroda vyks nuo kovo 31 d. iki gegužės 31 d.

DAUGIAU APIE PARODĄ

Talentų vakaras

Talentų vakaras

Jau tradicija tapęs VU bendruomenės „Talentų vakaras“ šiemet jungiasi prie universiteto gimtadieniui skirtų renginių! Visi kūrybingi, šokantys, dainuojantyss ar kitokį talentą turintys VU bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti konkurse ir užpildyti registracijos formą iki kovo 21 d.!

DAUGIAU APIE VAKARĄ

Renginių paieška

Išpakuok gimtadienio dovanas

Rasta:

Naujienos

„Grįžtanti atmintis“ Atminties diplomų teikimo ceremonija

„Grįžtanti atmintis“ Atminties diplomų teikimo ceremonija

Prieš šešerius metus įsteigtas Vilniaus universiteto (VU) Atminties diplomas ir vieša jų teikimo ceremonija yra istoriniu tyrimu paremtos iniciatyvos „Grįžtanti atmintis“ dalis. Jos tikslas – įvertinti totalitarinių režimų poveikį VU bendruomenei, atrasti nuo jų nukentėjusius asmenis, simboliškai grąžinti juos į universiteto bendruomenę. Šiemet balandžio 1 d. 15.00 val. Teatro salėje Atminties diplomais bus pagerbti ir į bendruomenę grąžinti 27 buvę jos nariai.

 

DAUGIAU APIE CEREMONIJĄ

Konkursas „Mokslo sprintas“

Konkursas „Mokslo sprintas“

Balandžio 1d. 18.00 val., minint 443-ąjį Vilniaus universiteto (VU) gimtadienį, renginių erdvėje „Paviljonas“ (Pylimo g. 21B) vyks mokslo komunikacijos konkursas „Mokslo sprintas“. Jo metu komandos, sudarytos iš vieno dėstytojo ir vieno studento, turės 3 minutes pristatyti mokslinį tyrimą ar juos žavinčią mokslo idėją. Visų užsiregistravusių į konkursą laukia viešojo kalbėjimo mokymai, o konkurso geriausių pranešimų autorių – piniginiai prizai.

 

DAUGIAU APIE KONKURSĄ

M. Mažvydo Katekizmo eksponavimas

M. Mažvydo Katekizmo eksponavimas

Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje balandžio 1 d. bus eksponuojama pirmoji spausdinta lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Tradicija kasmet vieną dieną rodyti knygos originalą tampa puikia galimybe didelei visuomenės daliai iš arti susipažinti su svarbia mūsų kultūros paveldo dalimi.

M. Mažvydo „Katekizmas“ bus eksponuojamas balandžio 1 d. nuo 10 iki 19 val. VU bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje (Universiteto g. 3, I a.).

DAUGIAU APIE EKSPONAVIMĄ 

Orientacinis bėgimas 4.43 

Orientacinis bėgimas 4.43 

Balandžio 2 d. kviečiame visus universiteto bendruomenės narius ir svečius dalyvauti orientaciniame žaidime, kurio metu 2 arba 4 valandas ieškosime su universitetu susijusių vietų Vilniaus mieste. Tai puiki proga einant arba bėgant pažinti ne tik universiteto, bet ir miesto istoriją. Renginys prasidės 12.00 val. VU Didžiajame kieme (Universiteto g.3).

DAUGIAU APIE ORIENTACINES

Įteikite amžiną gimtadienio dovaną!

Įteikite amžiną gimtadienio dovaną!

Kviečiame įteikti Universitetui amžiną gimtadienio dovaną – internetu skirti simbolinę 4,43 Eur paramą tvariai veikiančiam VU neliečiamojo kapitalo fondui. Sumaniai investuojant ir uždirbant grąžą jūsų dovanota parama augs ir amžinai neš naudą Universitetui. VU fondo neliečiamojo kapitalo investicijų grąža skiriama gabiausiems VU mokslo talentams finansuoti.

ĮTEIKTI AMŽINĄ DOVANĄ

Sekite mus
INSTAGRAM

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos