VU gimtadienio šventė Šv. Jonų bažnyčioje su jėzuitiška sriuba

Balandžio 14 d. | 11:00 | Šv. Jonų bažnyčioje ir Alma Mater kavinė

Jėzaus draugija (jėzuitai) buvo įkurta Ignaco Lojolos 1540 m. Romoje, o jau po 39 metų šios draugijos vyrai kūrė universitetą Vilniuje, mieste kažkur Europos šiaurės rytuose. Su jėzuitais, kurie daug keliavo po pasaulį, plito prieskoniai iš rytų ir tuo metu neįprasti valgių receptai. Vaišių pateikimas mandagiai ir maloniai išliko Šv. Ignaco Lojolos ir jėzuitų bruožu.

Nuoširdžiai kviečiame švęsti VU gimtadienį taip, kaip jį švęstų jėzuitai. 11 val. susitikime Šv. Jonų bažnyčioje melstis už VU bendruomenę, mums giedos Gospel choras, sveikinimo žodį tars VU rektorius, o  vėliau susitikime Alma mater kavinėje vaišintis pagal istorinį receptą pagaminta jėzuitiška sriuba.

Renginys vyks balandžio 14 d. 11 val. Šv. Jonų bažnyčioje ir Alma mater kavinėje.