Susitikimas su teniso legenda, kovos už lygybę simboliu Billie Jean King

Balandžio 11 d. | 17:00 | VU Teatro salėje, Universiteto g. 3, Vilnius

VU 445-ojo gimtadienio proga Filosofijos fakultetas kviečia į diskusiją-susitikimą su pasauline sporto ikona ir kovos už lygybę simboliu Billie Jean King.

Billie Jean King – viena žymiausių pasaulio tenisininkų, pirmoji pasaulio raketė, per karjerą laimėjusi 39 didžiojo kirčio turnyrus (12 kartų vienetų varžybose, 16 kartų – moterų dvejetų turnyruose, ir dar 11 – mišriuose dvejetuose). 1973-aisiais Billie Jean King laimėjo legenda tapusią kovą „Lyčių kova“ („Battle of the sexes“), kurios TV transliaciją tiesiogiai stebėjo 90 mln. žiūrovų visame pasaulyje.

Susitikimas vyks balandžio 11 d. 17 val. VU Teatro salėje (VU centriniai rūmai, Universiteto g. 3, Vilnius). Renginys vyks anglų kalba. Diskusiją moderuos Filosofijos fakulteto dekanas prof. dr. Jonas Dagys.

Atvykstančiuosius prašome užsiregistruoti.