El. pašto konferencijos - VU ITPC

El. pašto konferencijos

El. pašto konferencija – tai yra el. pašto adresas, kuriuo siunčiami laiškai persiunčiami į konferencijos dalyvių el. pašto dėžutes. El. pašto konferencija nėra el. pašto dėžutė, tai tiesiog elektroninio laiško nukreipimas kitais adresais. El. pašto konferencijos dalyviais gali būti tiek VU el. pašto naudotojai, tiek ir išoriniai gavėjai.

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip funkcionuoja el. pašto konferencija. El. pašto konferencijos Dalyvis 1 siunčia laišką konferencijos adresu , kuris persiunčiamas visiems konferencijos dalyviams, tuo pačiu ir Dalyviui 1.

konferencijos

 

El. pašto konferencijos užtikrina operatyvesnį VU darbuotojų ar VU studentų tarpusavio bendravimą, studentų bendravimą su dėstytojais bei dekanatais, galimybę operatyviai siųsti svarbią informaciją.

El. pašto konferencijos gali būti skiriamos universiteto padaliniams:

  • fakultetams,
  • centrams,
  • institutams
  • katedroms/skyriams,
  • projektams (programoms),
  • kitoms organizacijoms, kurių el. paštas administruojamas VU el. pašto serveryje.

El. pašto konferencijos skiriamos tik studijoms ir mokslo tiriamajam darbui.

El. pašto konferencijos gali būti terminuotos ir neterminuotos, atviros arba uždaros. Į atviras konferencijas galima rašyti iš bet kurio el. pašto adreso. Į uždaras konferencijas galima rašyti tik iš tam tikrų el. pašto adresų.

Kiekviena el. pašto konferencija privalo turėti administratorių, atsakingą už konferenciją. Administratorius tvarko dalyvių sąrašą, jis gali keisti konferencijos nustatymus, peržiūrėti į konferenciją nusiųstų laiškų archyvus.

Jei el. pašto konferencija yra neadministruojama (administratorius nebedirba ar nebestudijuoja, su administratoriumi neįmanoma susisiekti, dėl kitų priežasčių) - konferencijos užsakovas yra apie tai informuojamas ir prašomas paskirti naują administratorių.
Jei per 1 mėnesį po perspėjimo užsakovas nepaskiria naujo administratoriaus - konferencijos veikimas yra sustabdomas, užsakovas apie tai informuojamas.
Jei per 1 mėnesį po konferencijos veikimo sustabdymo užsakovas paskiria naują administratorių - konferencijos veikimas yra atstatomas, priešingu atveju - konferencija yra pilnai panaikinama. Užsakovas informuojamas apie atliktus veiksmus.

VU el. pašto konferencijos veikia el. pašto konferencijų sistemoje GNU Mailman. Šią sistemą prižiūri el. pašto konferencijų sistemos administratorius (el. paštas , tel. +370 5 236 6213).

Sužinoti, kokiose VU el. pašto konferencijose dalyvauja (kaip dalyvis, moderatorius ar administratorius), naudotojas gali prisijungęs adresu www.ml.vu.lt.

 

Veiksmai ir instrukcijos

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku