VU informacinė sistema

Informacinių technologijų taikymo centras administruoja ir prižiūri Studijų, Bibliotekos, Personalo, Finansų apskaitos, Dokumentų valdymo, Intraneto (VU vidinio tinklalapio), Rašto darbų, Kompiuterinio egzaminavimo (KES), Elektroninio plagiato aptikimo (EPAS), Priėmimo į VU pagrindines ir vientisąsias studijas, antrosios (magistrantūros) ir trečiosios (rezidentūros) pakopos studijas per atskirus etapus bei bendrąjį priėmimą į 44 aukštųjų mokyklų duomenų bazes ir kompiuterių programas. VU IS naudotojais yra daugiau nei 3400 universiteto darbuotojų ir 24000 universiteto studentų, teikiamos informacinės ir elektroninės paslaugos daugiau nei 35000 stojančiųjų.

Naudotojas, jungdamasis prie VU IS, turi galimybę gauti autorizuotą prieigą prie visų jo darbinę veiklą atitinkančių kompiuterių programų ir duomenų bazių. Be to, kiekvienas VU IS naudotojas, turi galimybę peržiūrėti informaciją apie save (savitarnos programos) ir susipažinti su informacija, skirta tik VU darbuotojams (VU vidinis tinklalapis).

Daugiau apie VU IS skaitykite: 

Susipažinti su privalomais visiems naudotojams saugos reikalavimais ir atsakomybe už jų nesilaikymą galite skyrelyje Duomenų sauga.

Prisijungti prie informacinės sistemos galite adresu: https://is.vu.lt/

 

 

Prašymų formos:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos