• Aprašymas Kviečiame visus uosintiškius ir jų draugus bei buvusius vadovus gegužės 18 d. į ansamblio jubiliejinę šventę, pažadam skambias dainas, smagų pobūvį, tortą ir dar daug daug visko!Šventės programa:14.30 val. Kauno fakultete vyks fotografijų parodos „Uosinta - gyvoji tradicija“ atidarymas (Muitinės g. 8, Kaunas, 1 korpusas 2 aukštas)16.00 val. šventinis koncertas „Sužadėtuvės“ Krepšinio namų salėje (Santakos g. 11, Kaunas)17.30 val. vaišės ir vakaronė Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Tarybos menėje (Muitinės g. 12, Kaunas)
    Organizuoja Kauno fakultetas
    Vieta Kauno fakultetas
    Kontaktai Auksuolė Janina Šuliokienė
    Pradžia 2024-05-18 14:30
    Pabaiga 2024-05-18 21:00
    Tipas Koncertas
    Papildoma informacja Uosintos 45-mečio šventė
  • Aprašymas

Vilniaus universiteto chorai „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro Musica“ rengia didelį chorinės muzikos koncertą sezono pabaigai. Koncertas „Dėl tos dainos“ įvyks gegužės 18 dieną, 19 val., Šv. Jonų bažnyčioje. Jame chorai atliks būsimos 100-metį mininčios Dainų šventės kūrinius, o taip pat chorinę klasiką iš naujai ruošiamų programų. Skambės Karlo Jenkinso „A mass for peace“ dalys, Piotro Janczako kūriniai merginų chorui, įžymioji Giuzepės Verdžio psalmė „Laudi alla Vergine Maria“ ir Antono Brucknerio Mišių f-moll dalys.

Chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

Dirigentai Ignas Garla, Donatas Zakaras ir Indrė Pinkevičė.

Chormeisteriai Nerijus Masevičius, Deividas Kukta, Asta Balnionytė.

Koncertmeisterė Raminta Gocentienė

Daugiau informacijos netrukus!

Bilietus platina: KAKAVA.LT

BILIETAI VIETOJE NEPARDUODAMI!

Durys atsidaro: 18:30

Vaikai iki 7 metų neįleidžiami.

Organizuoja Kultūros centras
    Vieta Šv. Jonų bažnyčia
    Kontaktai Irina Bukina
    Pradžia 2024-05-18 19:00
    Pabaiga 2024-05-18 20:00
    Tipas Koncertas
    Papildoma informacja Bilietai
  • Aprašymas

Lietuvos narystės Europos Sąjungoje (ES) dvidešimtmečio proga Vilniaus universitete (VU) atidaroma nuotraukų paroda „Europos įkvėpti“, kuri atskleidžia unikalias įžvalgas į modernios Europos identitetą, gyvenimo būdą, vertybes, viltis ir svajones iš studentų perspektyvos. Parodoje – 11 darbų iš kiekvienos 2004-aisiais į Europą įstojusių šalių bei Ukrainos. Kviečiame apsilankyti!

Prieš 20 metų 8 šalys iš Rytų ir Centrinės Europos kartu su Malta ir Kipru prisijungė prie Europos Sąjungos (ES). Tada tai buvo laisvės ir naujų galimybių svajonė, na o šiandien tai jau yra realybė. Net jeigu skirtingose ES šalyse ir žengiame savo unikaliais keliais, mes vis tiek vadovaujamės vieningomis europietiškomis vertybėmis. Mes galime pasirinkti laikytis tradicijų arba siekti naujų horizontų. Mes turime pasirinkimą. Turime laisvę rinktis.

Paroda „Europos įkvėpti“ bus eksponuojama gegužės 2-26 dienomis VU Centrinių rūmų Rektorato koridoriaus galerijoje, Universiteto g. 3.

Projektą finansuoja Europos Sąjunga

Organizuoja Kultūros centras
    Vieta VU Centriniai rūmai, Rektorato koridoriaus galerija
    Kontaktai Irina Bukina
    Pradžia 2024-05-14
    Pabaiga 2024-05-26 23:00
    Papildoma informacja Renginio informacija
  • Aprašymas Paroda „Baltų kalbų tyrėjas, pedagogas, ilgametis Filologijos fakulteto prodekanas ir dekanas. Jonas Zemvaldas Balkevičius (1923–2000)“ veikia VU bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.)
    Organizuoja Baltistikos katedra
    Vieta VU Bibliotekos Mažojoje ekspozicijoje XXI–XXII (Universiteto g. 3, III a.)
    Kontaktai Kontaktai nenurodyti
    Pradžia 2024-04-22
    Pabaiga 2024-06-03
    Tipas Paroda
  • Aprašymas „Pokyčiai gyvenime – neišvengiami. Skiriasi tik tai, kaip į juos reaguojama. Galima bandyti pokyčius sustabdyti, pakeisti, pasibjaurėti ar net paneigti jų egzistavimą, tačiau galima – ir pasidžiaugti, pasigrožėti. Neigiami pokyčiai turi savo žavesį. Ieškoti reikia ne deguto meduje, o medaus degute. Grožį, gyvenimo spalvingumą galima aptikti pačiose netikėčiausiose vietose – senuose garažuose, neišplautuose induose, gamtos detalėse, medžiagų raštuose ir t. t. Tad ši paroda skatina dažniau pasimėgauti pokyčiais“, – teigia parodos autorė.
    Organizuoja Medicinos fakultetas
    Vieta M. K. Čiurlionio 21, pirmo aukšto koridorius