Naujienos - VU ITPC

Microsoft programinės įrangos pasiūlymas darbuotojams

Vilniaus universiteto (VU) Informacinių technologijų paslaugų centras informuoja, kad VU bendruomenės nariai turi galimybę pasinaudoti pasiūlymu parsisiųsti legalias pilnavertes Microsoft Windows ir Microsoft Office programinės įrangos versijas su labai ženklia nuolaida.

Pasiūlymus ir kitą naudingą informaciją galima rasti specialioje OnTheHub svetainėje >>>

Nauja paslauga studentams: Microsoft Office 365!

Nuo 2018 m. lapkričio 15 d. kiekvieno studento el. paštas bus pasiekiamas adresu: office365.vu.lt. Tai ne tik nauja el. pašto sistema, bet ir gerokai daugiau privalumų.

Skaityti daugiau...

Atnaujinta e. mokymų platforma

Dėstytojus 2018 / 2019 mokslo metais kviečiame naudoti atnaujintą Vilniaus universiteto (VU) Virtualią mokymo aplinką, pasiekiamą nauju adresu: https://emokymai.vu.lt

Skaityti daugiau...

Vykdomi el. pašto atnaujinimo darbai

Siekiant plėtoti šiuolaikines komunikavimo priemones, Vilniaus universitete buvo įdiegtas naujas Microsoft Exchange pašto serveris. Pasibaigus testavimo etapui, Informacinių technologijų paslaugų centre (ITPC) prasidėjo naudotojų pašto paslaugų migracija į naują sistemą. Perkelta jau virš 1000 pašto dėžučių su jose buvusiais el. laiškais. Darbai vyks etapais visą rudenį. Kiekvienas padalinys apie jo darbuotojų pašto dėžučių ir el. laiškų migravimą bus informuojamas prieš pradedant darbus.

Skaityti daugiau...

Įdiegta nauja E. tapatybių valdymo sistema

Nuo rugpjūčio 20 d. universitete įdiegta nauja E. tapatybių valdymo sistema, kuri užtikrina saugų, patogų ir vieningą prisijungimą prie VU teikiamų e. paslaugų ir kompiuterinių darbo vietų.

Skaityti daugiau...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku