Gauta daugiau kaip 400 paraiškų pagal priemonę „Inovaciniai čekiai“ – kitąmet prognozuojamas inovacijų proveržis Lietuvos ir užsienio rinkose

2017-04-25 10:36

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pagal šiemet paskelbtą 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) priemonės „Inovaciniai čekiai“ kvietimą gavo 442 paraiškas. Bendra inovacinių čekių projektų vertė siekia daugiau kaip 2 mln. eurų, o prašoma finansuoti suma sudaro 1,4 mln. eurų. Prognozuojama, kad Lietuvos įmonės, pasinaudojusios priemonės „Inovaciniai čekiai“ teikiamomis galimybėmis, kitų metų pradžioje vidaus ar net užsienio rinkoms pasiūlys nemažai inovacijų, naujų produktų, technologijų ir paslaugų. Plačiau…


Seminaras Vilniuje pareiškėjams pagal priemonės nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas“ (I-asis kv. teikti paraiškas)

2017-04-25 10:34

Lietuvos mokslo taryba organizuoja informacinį praktinį seminarą būsimiems pareiškėjams pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas“ (I-asis kvietimas teikti paraiškas).

Seminaro programa rasite čia…

Seminaras vyks 2017 m. balandžio 27 d. Lietuvos mokslo taryboje, Gedimino pr. 3, Registruotis galite iki 2017 m. balandžio 24 d. adresu  http://www.lmt.lt/lt/renginiai/2017-04-27.


Tarptautinė vertinimo konferencija „Inovacijų vertinimas ir vertinimo inovacijos“

2017-04-03 09:37

2017 m. gegužės 18 ir 19 dienomis Lietuvos Respublikos finansų ministerija, atsakinga už Europos Sąjungos (ES) struktūrinių ir investicinių fondų valdymą ir vertinimą, kas dvejus metus organizuoja jau tradicija tapusią tarptautinę vertinimo konferenciją. Šis renginys, pirmą kartą organizuotas Vilniuje 2005 metais, kasmet tampa vis populiaresnis. Į konferenciją atvyksta įdomūs ir žymūs pranešėjai ir dalyviai iš Europos Komisijos ir kitų ES šalių.

Konferencija tampa puikia tarptautine platforma, skirta pasidalinti geriausiomis idėjomis ir praktikomis, skatina tinklaveiką ir abipusį mokymąsi.

Šių metų konferencijoje daugiausiai dėmesio bus skirta dviem pagrindinėms temoms:

  • ES investicijų programų ir kitų viešosios politikos sričių inovacijų vertinimui, įskaitant, bet neapsiribojant sumaniosios specializacijos strategijų vertinimais;
  • inovacijoms vertinime, įskaitant metodines inovacijas, naujoviškus būdus vertinimo rezultatų naudojimui ir sklaidai.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.