Refleksija suaugusiųjų švietime: kada tai prasminga

2017-03-27 13:44

Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas užbaigė Europos Komisijos finansuotą „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių krypties projektą, skirtą gerosioms praktikoms bendradarbiavimo ir inovacijų srity, „Refleksija kaip pagrindinė perkeliama kompetencija aukštajame ir suaugusiųjų mokyme“ (REFLECT). Tai kokybiškai naujas požiūris į formaliųjų ir neformaliųjų studijų sąsajas ir  reflektyviąją praktiką.

Pasak projekto įgyvendintojų, nuolatinių pokyčių sąlygomis refleksija turėtų tapti kertine kompetencija aukštojoje mokykloje, besirengiant profesiniam gyvenimui. Kita vertus, brandžiai įmonei ar socialinei organizacijai – tai taip pat vienas iš pagrindinių procesų.

Toliau


Balandžio 5 d. vyks Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programos ir Lietuvos–Ukrainos programos informacinis renginys

2017-03-27 12:04

Lietuvos mokslo taryba kviečia į informacinį renginį, skirtą Latvijos–Kinijos (Taivano) ir Lietuvos–Ukrainos programos 2017 metų kvietimams pristatyti. Tyrėjus, rengiančius paraiškas šiems konkursams, supažindinsime su dvišalių–trišalių programų reikalavimais paraiškoms, jų vertinimu bei atsakysime į su paraiškų rengimu susijusius klausimus.

Renginys vyks 2017 m. balandžio 5 d. 10 val. Lietuvos mokslo taryboje (Gedimino pr. 3, Vilnius). Numatoma renginio trukmė – 1–1,5 val.

Registracija vyksta iki balandžio 3 d.

Plačiau apie Lietuvos–Latvijos–Kinijos (Taivano) programą ir Lietuvos–Ukrainos programą.


Kvietimas kreiptis dėl Horizontas 2020 paraiškų parengimo

2017-03-27 10:59

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra skatina dalyvavimą didžiausioje ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020″ ir apmoka kokybiškų paraiškų parengimo išlaidas. Mokslo ir studijų institucijos iki š.m. gegužės 31 d. gali teikti finansines paraiškas dėl paraiškų, teikiamų pagal Europos Sąjungos  mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020“ , įsigyjant konsultacines paslaugas, parengimo išlaidų apmokėjimo. Toliau…

Jei planuojate teikti paraišką MITAi dėl paramos, prašome informuoti Mokslo ir inovacijų direkcijos darbuotoją Brigitą Serafinavičiūtę  el. p. brigita.serafinaviciute@cr.vu.lt.