Informaciniai renginiai būsimiems pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas studentų gebėjimų ugdymui vykdant tyrimus semestro metu (I-asis kvietimas teikti paraiškas)

2017-06-06 07:58

Lietuvos mokslo taryba organizuoja informacinius praktinius seminarus būsimiems pareiškėjams pagal priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklos „Studentų gebėjimų vykdyti MTEP veiklą ugdymas“ poveiklę „Studentų gebėjimų ugdymas vykdant tyrimus semestro metu“   (I-asis kvietimas teikti paraiškas). Renginiuose bus pristatoma bendroji I-ojo kvietimo pagal poveiklę „Studentų gebėjimų ugdymas vykdant tyrimus semestro metu“  informacija pareiškėjams, reikalavimai projekto išlaidų tinkamumui, fiksuotieji įkainiai, paraiškos dėl projekto finansavimo pildymas.

Informaciniai renginiai vyks Kaune birželio 14 d. (pradžia 9.45 val.) ir Vilniuje birželio 15 d. (pradžia 9.00 val.).

Norinčius dalyvauti informaciniuose renginiuose maloniai prašome registruotis iki birželio 12 d. čia.