Kvietimas Nr. 2 teikti paraiškas finansuoti projektus pagal veiklą „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas“ Nr. 09.3.3-LMT-712-02

2017-04-25 10:19

Lietuvos mokslo taryba skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas finansuoti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės Nr. 09.3.3-LMT-K-712 „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklą „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimo veikla“.

Veiklos tikslas – skatinti jaunųjų mokslininkų podoktorantūros stažuočių (podoktorantūros stažuotė suprantama kaip stažuotojo vykdomas mokslo tiriamasis darbas) sistemos plėtrą bei kelti stažuotojų mokslinę kvalifikaciją (projektais neturi būti siekiama sukurti konkrečių produktų rinkai bei didinti komercinio ir technologijų perdavimo masto).

Šio kvietimo projektams įgyvendinti numatyta skirti iki 4 350 000,00 eurų.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 72 450,00 eurų.

Paraiškos priimamos iki liepos 5 d.

Detalesnė informacija, paraiškos forma ir kiti dokumentai čia…

Paraiškų teikimo klausimais VU konsultuoja:

Numatomo projekto finansų klausimais Algimantas Paliukėnas, tel. 8 5 268 7047, el. paštas algimantas.paliukenas@cr.vu.lt.

Paraiškų rengimo klausimais Žemartas Budrys, tel. 2193298, el.p. zemartas.budrys@cr.vu.lt.