Tarptautinė vasaros mokykla „Seggau 2022“

Sukurta: 10 vasario 2022

2022 m. liepos 3–16 d. Graco universitetas Seggau pilyje rengia kasmetinę vasaros mokyklą „Matuoti, apskaičiuoti ir suskaičiuoti iš naujo: valstybė – visuomenė – religija pereinamuoju laikotarpiu“.

Graco tarptautinė vasaros mokykla Seggau skirta besidomintiems veikla tarptautiniu mastu, labai motyvuotiems visų pakopų ir disciplinų studentams, norintiems pagilinti supratimą apie dabartinius Europos ir tarptautinius reikalus, gilinantis ir diskutuojant apie pasaulinius pokyčius ir iššūkius transformacijos procesų ir demografinių pokyčių kontekste, atspindinčius individualaus, socialinio, politinio, religinio, kultūrinio, literatūrinio, regioninio, ekonominio, grupės ir nacionalinio identiteto aspektus.

Kvietimas teikti paraiškas galioja iki 2022 m. kovo 14 d.

Išsamesnės informacijos apie programą ir paraiškų teikimą rasite Seggau vasaros mokyklos interneto svetainėje.

Jei turite daugiau klausimų apie vasaros mokyklą, įskaitant stipendijų skyrimo galimybes, kreipkitės į Dagmar Wallenstorfer