Dalinės studijos, mokslinė stažuotė ir hebrajų kalbos vasaros kursai Izraelyje 2018-2019 m.

2017-11-23 14:42

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Izraelio Vyriausybės bendradarbiavimo kultūros, švietimo ir mokslo srityse programa, Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą Izraelio Vyriausybės siūlomoms dviejų tipų stipendijoms:

– Vasaros kalbos kursams (Ulpan) (3-4 savaičių) – 1 stipendija.

– Vienerių akademinių metų (8 mėnesių) studijoms arba mokslinei stažuotei – 1 stipendija.

Konkurse gali dalyvauti visų mokslo ir studijų sričių (išskyrus medicinos ir veterinarijos) Lietuvos mokslo ir studijų institucijų (toliau – MSI) magistrantūros arba doktorantūros studijų studentai, taip pat mokslo ir studijų institucijų dėstytojai bei mokslo darbuotojai.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams:

– Įgytas ne žemesnis kaip bakalauro laipsnis ir geri mokymosi rezultatai: studijų rezultatų vidurkis [1] (tik studijoms ir vasaros kursams) pagal mokslo sritis:

– Fiziniai mokslai, technologiniai mokslai, biomedicinos mokslai – minimalus studijų rezultatų vidurkis 7,0 balai;

– Humanitariniai mokslai, socialiniai mokslai, menai – minimalus studijų rezultatų vidurkis 8,0 balai;

– Kandidatas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir ne vyresnis nei 35 m. prasidedant mokslo metams.

– Kandidatas turi atitikti priėmimo į Izraelio mokslo ir studijų institucijas reikalavimus.

– Gerai mokėti anglų arba hebrajų kalbą.

Skiriamas finansavimas:

– Priklausomai nuo pasirinkto universiteto ir studijų ar mokslinės stažuotės programos, gali būti skiriama pilna ar dalinė stipendija, kurią sudaro:

– Mokestis už studijas/mokslinę stažuotę (pilnas arba dalinis priklausomai nuo pasirinktos studijų programos);

– Stipendija pragyvenimui (8 mėnesių trukmei);

– Sveikatos draudimas.

– Kelionės išmoka, atsižvelgiant į atstumą nuo gyvenamosios vietos (miesto) iki studijų vietos (miesto). Daugiau informacijos: http://stipendijos.lt/lt/stipendijos/keliones-ismokos.

Stipendija bus skiriama studijoms tik Izraelio aukštojo mokslo tarybos (angl. Israeli Council for Higher Education) patvirtintose studijų institucijose arba vasaros kalbos kursams (Ulpan) Haifa universitete.

Paraiškos teikiamos iki 2017 m. lapkričio 30 d., 12.00 val.:

Daugiau informacijos: http://stipendijos.lt/lt/dalines-studijos-moksline-stazuote-ir-hebraju-kalbos-vasaros-kursai-izraelyje-2018-2019-m