Strategijos ekonomika (anglų k.)

Sukurta: 18 sausio 2013

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Ekonomika

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Trukmė
2 metai

Studijų forma
Ištęstinė

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2024 metai)
5 460 EUR

Strateginės ekonomikos programa skirta studentams, siekiantiems geriau suprasti ekonomikos teorijas ir jų taikymą verslo strategijoje. Ji sujungia esminius ekonomikos principus, tokius kaip žaidimų teorija, elgsenos ekonomika ir tiekimo grandinės ekonomika, su strateginiu planavimu ir leidžia studentams analizuoti, kaip šios teorijos daro įtaką verslo rezultatams. Studijų programoje akcentuojami praktiniai įgūdžiai, mokant studentus naudotis ekonominiais rodikliais ir analitinėmis priemonėmis. Toks požiūris užtikrina, kad studentai galėtų tiksliai įvertinti verslo strategijas ir jų poveikį realiam pasauliui.

Be teorinių žinių, programoje daug dėmesio skiriama rinkos dinamikai ir konkurencijos analizei, todėl studentai gali veiksmingai interpretuoti ir numatyti rinkos sąlygas. Kursuose nagrinėjami tokie svarbūs aspektai kaip vartotojų elgsena, konkurencinės strategijos ir patekimo į rinką sąlygos. Šios sąlygos yra būtinos priimant strateginius sprendimus konkurencingoje verslo aplinkoje. Programoje taip pat išsamiai nagrinėjamas politikos ir reguliavimo ekonominis poveikis, todėl studentai parengiami orientuotis sudėtingoje reguliavimo aplinkoje. Visapusiškas programos požiūris užtikrina, kad studentai įgytų platų ekonominių principų ir jų strateginio taikymo supratimą, skatinantį ilgalaikį augimą ir tvarumą įvairiose verslo srityse.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba pateikti paraišką, susisiekite su fakulteto akademiniu koordinatoriumi el. paštu: .

VU FEBA Admission Scholarship

Kodėl ši programa?

• Programoje daug dėmesio skiriama realiam strategijos taikymui, pasitelkiant interaktyvias paskaitas, sudėtingus atvejų tyrimus, įtraukiančias verslo simuliacijas ir realius konsultacinius projektus. Ji paruošia studentus priimti pagrįstus sprendimus, kurie optimizuoja rezultatus ir užtikrina norimą pelningumą.

• Studijuodami pas mūsų dėstytojus įgysite tvirtus analitinio mąstymo įgūdžius, giliai suprasite ekonomines sistemas ir įgysite tvirtus kiekybinius gebėjimus, kurie yra labai svarbūs šiuolaikinėje duomenimis grindžiamoje verslo aplinkoje.

Išskirtiniai programos bruožai:

• Tarpdisciplininis požiūris: ekonomikos ir strateginio valdymo integravimas, suteikiantis platų požiūrį į abi disciplinas.

• Atsidavęs fakultetas: mokykitės iš atsidavusių programos komandos narių ir profesionalų.

• Dalyvavimo galimybės: dalyvaukite draugijų, karjeros klubų veikloje ir atstovavimo universitete veikloje.

Karjera

• Galės dirbti vadovaujantį, ekspertinį bei konsultavimo darbą verslo vidurinėje ir aukščiausioje valdymo grandyse ir valstybės, savivaldybių ir tarptautinėse institucijose, ekonomikos tyrimo bei kitose įstaigose ir organizacijose; galės dirbti aukštųjų mokyklų dėstytojais.