Kviečiame dalyvauti Europos Kosmoso agentūros 4 kvietimo teikti paraiškas Europos bendradarbiaujančios valstybės plano vykdymui kvietimo sąlygų pristatymo instruktaže-seminare

2018-10-01 13:53

Seminaras vyks 2018 m. spalio 4 d. Ūkio ministerijos (Gedimino per. 38) 213 salėje, nuo 9 val. (renginys anglų kalba)

Preliminari suma, skirta IV – ojo PECS kvietimo projektų vykdymui, numatoma 2 mln. eurų. Kvietimo finansavimo kryptys: EKA misijų aparatinė įranga; moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra; veiklos, produktai ir paslaugos, naudojančios kosmoso infrastruktūrą; parengiamosios studijos; informavimo ir ugdymo veiklos. Galimi pareiškėjai: įmonės arba įmonių bei mokslo ir studijų institucijų konsorciumai.

Oficialus viešas IV-jo PECS kvietimo paskelbimas numatomas 2018 m. spalio 10 d.

Planuojama, kad paraiškos bus priimamos iki 2018 m. gruodžio 3 d.

Instruktažo-seminaro darbotvarkė ir pranešimai

08:30 Registration of participants

09:00 Briefing Introduction by Delegation Representative

09:15 PECS introduction and past results

09:30 The Basics of ESA Procurement, a general presentation

09:45 Objectives of the New Call for Proposals

10:00 How to prepare a successful proposal. Hints and Tips. TECHNICAL PART

11:15 BREAK

11:30 How to prepare a successful proposal. Hints and Tips. MANAGEMENT AND COST PART

12:30 Question and Answers

13:00 LUNCH BREAK

14:00 Start of the One to One Meetings (20 minutes per company maximum)

18:00 End of the meetings

Norėdami užsiregistruoti į individualų pokalbį su EKA ekspertais, adresu egle.elena.sataite@mita.lt siųskite preliminarią informaciją šiam pokalbiui. Preliminarioje informacijoje anglų kalba būtina nurodyti:

• juridinio subjekto (įmonės, universiteto, instituto ar pan.) pavadinimą
  • dalyvių asmens duomenis: vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį
  • interesų sritį, t. y. potencialaus projekto sritį, pvz.: Žemės stebėjimas (sintetinės apertūros radarų duomenų analizė), baterijos, FPGA (loginių elementų matricos, programuojamos eksploatacijos sąlygomis), gyvybės mokslai (zonduojančios raketos), jutikliai, ryšio sistemos ir pan.,

Seminare EKA ekspertai detaliau supažindins su EKA kvietimų organizavimo tvarka, kuri aprašyta IV-jo kvietimo tekste, atsakys į klausimus ir surengs individualius pokalbius su užsiregistravusiais potencialiais pareiškėjais.

Registracija į individualų pokalbį vykdoma iki 2018 m. spalio 1 d.

Kontaktinis asmuo: Eglė Elena Šataitė, NCP Kosmosas, Tel. +370 5 2644705.