Gegužės 19 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 15 gegužės 2020

Kviečiame į Senato posėdį, kuris vyks antradienį, gegužės 19 d., 15:00 val., MS Teams Senato posėdžių kanale.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universitetas studentų akimis.

Vilniaus universiteto Studentų atstovybės prezidentas K. Melys

2. Informacija susijusi su LURK 2020 m. balandžio 24 d posėdyje svarstytais klausimais bei kitos aktualijos.

Rektorius prof. dr. R. Petrauskas

3. Informacija apie studijų formas artėjančiame 2020 m. rudens semestre.

Rektorius prof. dr. R. Petrauskas

4. Dėl vyresnių nei 65 metų Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų darbo sutarčių.

Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. dr. G. Tamulaitis

5. Dėl Vilnius universiteto senato 2020 m. balandžio 7 d. nutarimo Nr. SPN-15 „Dėl 2019–2020 studijų metų pavasario semestro studijų Vilniaus universitete vykdymo nuotoliniu būdu“ pakeitimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

6. Dėl Vilnius universiteto senato nutarimo „Dėl Vilniaus universiteto pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2020–2021 studijų metais, kainų ir studijų vietų skaičiaus patvirtinimo“ patvirtinimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

7. Dėl Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos "Medžiagotyra ir puslaidininkių fizika" išregistravimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

8. Dėl Bendrųjų universitetinių studijų modulių „Cheminių elementų pasaulis“, „Rinkodara“, „Vilnius kultūrų sankryžoje (XIX–XX a. I pusė)“, „Linguistic diversity and language science“, „World of particles“ ir „Environmental ethics“ įregistravimo Vilniaus universiteto bendrųjų universitetinių studijų modulių aprašų registre.

Bendrųjų universitetinių studijų komisijos pirmininkė doc. dr. Nijolė Juchnevičienė​​​​​​​