Senato komitetai

Mokslo komitetas

Pirmininkė:

  1. Prof. habil. dr. Zita Aušrelė Kučinskienė (Medicinos fakultetas)

Pavaduotojas:

  1. Prof. dr. Kęstutis Arlauskas (Fizikos fakultetas)

Nariai:

  1. Prof. dr. Zenona Atkočiūnienė (Komunikacijos fakultetas)
  2. Prof. dr. Zenonas Butkus (Istorijos fakultetas)
  3. Prof. habil. dr. Eugenijus Gaubas (Taikomųjų mokslų institutas)
  4. Habil. dr. Kęstutis Kubilius (Matematikos ir informatikos institutas)
  5. Prof. dr. Rūta Navakauskienė (Biochemijos institutas)
  6. Prof. dr. Darijus Veteikis (Gamtos mokslų fakultetas)
  7. Klaudijus Melys (studentas, Ekonomikos fakultetas)
  8. Justas Šniaukšta (studentas, Medicinos fakultetas)

Studijų komitetas

Pirmininkas:

  1. Prof. habil. dr. Gintautas Tamulaitis (Fizikos fakultetas)

Pavaduotojas:

  1. Prof. dr. Rimvydas Skyrius (Ekonomikos fakultetas)

Nariai:

  1. Doc. dr. Sigita Girdzijauskienė (Filosofijos fakultetas)
  2. Doc. dr. Algimantas Jankauskas (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
  3. Doc. dr. Martynas Manstavičius (Matematikos ir informatikos fakultetas)
  4. Prof. dr. Jonas Prapiestis (Teisės fakultetas)
  5. Doc. dr. Ingrida Prigodina Lukošienė (Gamtos mokslų fakultetas)
  6. Doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis (Kauno humanitarinis fakultetas)
  7. Doc. dr. Irena Smetonienė (Filologijos fakultetas)
  8. Prof. dr. Stasys Tautkus (Chemijos fakultetas)
  9. Eglė Budrytė (studentė, Medicinos fakultetas)
  10. Ignas Gaižiūnas (studentas, Fizikos fakultetas)
  11. Agnė Oseckytė (studentė, Teisės fakultetas)

Kokybės ir plėtros komitetas

Pirmininkas:

  1. Prof. dr. Teodoras Medaiskis (Ekonomikos fakultetas)

Pavaduotojas:

Nariai:

  1. Doc. dr. Carmen Caro Dugo (Užsienio kalbų institutas)
  2. Prof. dr. Alvydas Jokubaitis (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
  3. Prof. dr. Virginija Jurėnienė (Kauno humanitarinis fakultetas)
  4. Prof. habil. dr. Bronislovas Kaulakys (Teorinės fizikos ir astronomijos institutas)
  5. Prof. dr. Arvydas Pacevičius (Komunikacijos fakultetas)
  6. Dr. Julija Razumienė (Biochemijos institutas)
  7. Prof. habil. dr. Valdas Sirutkaitis (Fizikos fakultetas)
  8. Prof. dr. Virginijus Šapoka (Medicinos fakultetas)
  9. Prof. dr. Marius Povilas Šaulauskas (Filosofijos fakultetas)
  10. Prof. dr. Virginijus Šikšnys (Biotechnologijos institutas)
  11. Dominykas Kaminskas (studentas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
  12.  Justas Radzevičius (studentas, Chemijos ir geomokslų fakultetas)
  13.  Gintarė Zinkevičiūtė (studentė, Filosofijos fakultetas)