Aktualu RSS

Prasidėjo prašymų-anketų valstybės ir valstybės remiamoms paskoloms gauti teikimas [2017-03-20]

Socialines stipendijosNuo 2017 kovo 13 d. iki balandžio 7 d. 15 val. studentai, norintys gauti valstybės remiamą paskolą iš Valstybinio studijų fondo, gali pateikti elektroninius prašymus-anketas.

Skaityti daugiau...

Praktika NATO padaliniuose 2018 metais [2017-03-15]

Šiaurės Aljanso Sutarties Organizacija (toliau - NATO) paskelbė atranką studentų praktikoms NATO padaliniuose Briuselyje.

Paraiškas galima teikti iki balandžio 18 dienos.

Skaityti daugiau...

Stažuotės Vokietijoje aplinkosaugos srityje [2017-03-15]

DBU – vienas didžiausių Europos fondų, remiantis projektus, skirtus aplinkosaugos technologijoms vystyti, moksliniams tyrimams, gamtos ir kultūrinių vertybių išsaugojimui.

DBU siūlo stipendijas baigusiems Vidurio ir Rytų Europos universitetus ir dirbantiems aplinkosaugos srityje savo šalyse. Programoje dalyvauja Estija, Latvija, Lietuva, Kaliningrado sritis, Lenkija, Čekija, Slovakija, Vengrija, Rumunija ir Bulgarija.

Skaityti daugiau...

SUŽINOKITE, KAIP EFEKTYVIAI DALYVAUTI KARJEROS DIENŲ KONTAKTŲ MUGĖJE [2017-03-09]

Net neabejojate, jog VU Karjeros dienų 2017 Kontaktų mugė – puiki galimybė užmegzti kontaktus su dominančiomis organizacijomis, tačiau vis dar neturite plano, kaip tai padaryti efektyviausiai? Nežinote, ką pasakyti organizacijų atstovams, ko paklausti, kaip geriausiai save pristatyti?

Skaityti daugiau...

Tapk Danske Bank organizuojamos Global Graduate programos dalyviu [2017-03-03]

Danske Bank organizuoja unikalią tarptautinę programą Lietuvoje ir visose Skandinavijos šalyse – Global Graduate Program.
Tai ne praktika ir net ne laikinas kontraktas, tai galimybė tapti jaunesniuoju projektų vadovu ir dirbti su finansų ir bankininkystės srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi ir padės Tau augti ir tobulėti.

Skaityti daugiau...

Praktikos lituanistinėse mokyklose, lituanistikos centruose ir lietuvių bendruomenėse 2017-2018 m. [2017-03-03]

Švietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2017-2018 m.m. pagal Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus patvirtintą programos įgyvendinimo tvarką.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas konkursas Lietuvos energijos stipendijai gauti [2017-01-27]

Lietuvos energijos paramos fondas, siekdamas stiprinti bendradarbiavimą tarp verslo ir mokslo įstaigų, skelbia konkursą gabiausiems Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto ir Gyvybės mokslų centro studentams vardinėms stipendijoms gauti.

Skaityti daugiau...

Laisvieji dalykai kitoje Aukštojoje mokykloje [2016-09-01]

iStock 000057762982 mazaVilniaus universitetas toliau tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) bei Vilniaus dailės akademija (VDA).

Skaityti daugiau...

Papildomas prašymų socialinėms stipendijoms lapkričio – gruodžio mėn. gauti priėmimas [2016-11-29]

QB3A9766 mazaValstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki gruodžio 7 d. (įskaitytinai) skebiamas papildomas prašymų priėmimas socialinei stipendijai gauti lapkričio – gruodžio mėnesiais.

Skaityti daugiau...

Mobilumo gidas - informacinė platforma vykstantiems į tarptautinį mobilumą. [2016-11-28]

mbEuroguidance Lietuva kartu su partneriais sukūrė nemokamą informacinę platformą – Mobilumo gidą, skirtą asmenims, vykstantiems į tarptautinį mobilumą.

Skaityti daugiau...

Vilniaus universiteto studentai kviečiami teikti paraiškas „Vulcanus in Japan“ stipendijai gauti [2016-11-24]

eu japanBakalauro ir magistrantūros tiksliųjų mokslų studijų programų baigiamųjų kursų studentai kviečiami teikti paraiškas „VULCANUS IN JAPAN“ stipendijai gauti.

Skaityti daugiau...

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į paskaitą „Meno projekto rengimo ir valdymo ypatumai“ [2016-11-23]

iStock 000063894311 Double mazaLietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į paskaitų ciklo „Karjeros valdymas ir antreprenerystė“ VII-ąją paskaitą tema „Meno projekto rengimo ir valdymo ypatumai“.

Skaityti daugiau...

„Tavo Kelias“ - jeigu ieškai kokybiškos praktikos [2016-11-23]

zLapkričio 29-tąją dieną viešbutyje Radisson Blu vyks jau devintasis studentų praktikos renginys „Tavo Kelias“.

„Tavo Kelias“ – vienas didžiausių praktikos renginių Lietuvoje, suburiantis labiausiai motyvuotus, ambicingus jaunuolius, kuriems siekiant karjeros vien studijų nepakanka. Jei ir Tu esi toks – atvykti į renginį pri-va-lai!

Skaityti daugiau...

Praktikos galimybė Šveicarijoje Jungtinių tautų sistemoje - paraiškos priimamos nuolat [2016-11-22]

united nations11

Jungtinis inspektavimo padalinys - vienintelis nepriklausomas išorinės kontrolės Jungtinių tautų sistemos vienetas - priima paraiškas praktikoms. Galima praktikos trukmė 3-6 mėnesiai (pageidautina - 6 mėnesiai) pradedant nuo 2017 m. sausio-vasario. Tačiau laukiamos ir paraiškos tų, kas stažuotę pradėti norėtų vasarą, kadangi paraiškos priimamos visus metus.

Skaityti daugiau...

Kvietimas į Atvirų durų dienos renginį Aplinkos ministerijoje [2016-11-18]

iStock 000061659856 mazaMinint Europos atliekų mažinimo savaitę, kurios metu visose Europos valstybėse atkreipiamas dėmesys į vartojimo mažinimą ir pakartotinį atliekų naudojimą ir jų perdirbimą, lapkričio 29 d. Aplinkos ministerija organizuoja atvirų durų dieną aukštųjų mokyklų studentams, kurie turės galimybę pabendrauti su aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku ir aplankyti ministerijos padalinius, pasidomėti jų veikla ir aptarti jiems rūpimus klausimus.

Skaityti daugiau...

Praktikos lituanistinėse mokyklose Latvijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje [2016-11-18]

lituanistŠvietimo mainų paramos fondas skelbia konkursą studentams atlikti praktiką lituanistinio švietimo mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose užsienio šalyse 2017 m. m.

Skaityti daugiau...

Registracija į BUS, pasirenkamuosius ir laisvuosius dalykus [2016-11-17]

iStock 000011847281 mazaInformuojame, jog, siekiant užtikrinti sklandų bendrųjų universitetinių studijų (BUS), pasirenkamųjų ir laisvųjų dalykų pasirinkimo procesą, registracija į 2016-2017 m. m. pavasario semestro bendrųjų universitetinių studijų (BUS), pasirenkamuosius ir laisvuosius dalykus bus vykdoma žemiau nurodytomis datomis:

Skaityti daugiau...

Papildomas prašymų socialinėms stipendijoms rudens semestre gauti priėmimas [2016-10-31]

iStock 000063105637 mazaValstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo 2016 m. spalio 27 d. iki lapkričio 10 d. skelbiamas papildomas prašymų priėmimas socialinei stipendijai gauti 2016 – 2017 m. m. rudens semestre.

Skaityti daugiau...

Karjeros renginiai studentams [2016-10-20]

karjeraVilniaus universiteto studentai kviečiami į karjeros renginius Istorijos fakultete, Orientalistikos centre, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute ir Gamtos mokslų fakultete, kurių metu studentai galės ne tik sužinoti daug naudingų dalykų, susijusių su karjeros valdymu, tačiau ir pabendrauti su tų padalinių alumnais, potencialiais darbdaviais.

Skaityti daugiau...

Konkursas Kanados lietuvių fondo - Eileen ir Vincent Kadis vardinei stipendijai gauti [2016-10-14]

medikai mazaSiekdami paremti Vilniaus universiteto Chemijos, Gamtos mokslų ir Medicinos fakultetų gerai besimokančius ir socialiai remtinus studentus, 2009 m. Kanados lietuvių fondas ir Eileen ir Vincent Kadis įsteigė vardinių stipendijų fondą. Kasmet skelbiamame stipendijų konkurse kviečiami dalyvauti chemijos, biochemijos, mikrobiologijos ir medicinos studijų programų gerai besimokantys ir socialiai remtini studentai.

Skaityti daugiau...

Priimami prašymai dėl vienkartinių tikslinių stipendijų [2016-10-11]

IMG 3436 mazaVilniaus universiteto studentai gali teikti prašymus dėl vienkartinių tikslinių stipendijų. Vienkartinė tikslinė stipendija skiriama pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems gerų rezultatų sporto, kultūros ir mokslinėje / visuomeninėje veikloje. Stipendiją galima gauti kartą per semestrą.

Studentas, norintis gauti vienkartinę tikslinę stipendiją, iki spalio 25 d. turi pateikti prašymą.

Skaityti daugiau...