Naujas muziejaus leidinys „Petro Repšio METŲ LAIKAI“

2016-07-01 09:44

Vilniaus universiteto muziejus išleido informacinį leidinį „Petro Repšio Metų laikai“, skirtą Vilniaus universitete Aisčių menėje esančiai freskai, kuri laikoma vienu įstabiausių XX a. lietuvių dailės kūrinių. Teksto autoriai dr. Ramūnas Kondratas ir Vaiva Klajumaitė siekia supažindinti Vilniaus universiteto svečius, studentus ir darbuotojus su dailininko asmenybe ir pagrindinėmis „Metų laikų“ siužetų reikšmėmis. Leidinys yra gausiai iliustruotas freskų fotografijomis ir išleistas dvejomis kalbomis – lietuvių bei anglų.

Šį leidinį bus galima nuo liepos 7 d. bus galima įsigyti Vilniaus universiteto kasose bei knygynuose.

Projektą parėmė Lietuvos kultūros taryba prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.

Vilniaus universiteto muziejaus inf.