Nuolatinis paraiškų teikimas JAV armijos „RDECOM“ programai

2018-06-26 09:11

Birželio 4 d. Vilniaus universitete lankėsi JAV armijos RDECOM programos atstovė – J.Becker. Susitikimo metu buvo pristatyta lanksti RDECOM finansavimo schema. Laukiamos paraiškos iš įvairių mokslo sričių: fizikos, gamtos, chemijos, matematikos, informatikos bei kitų mokslo sričių.

Finansavimas skiriamas:

1) MTEP veikloms (daugiausia fundamentiniai tyrimai)

Kvietimai:

W911NF-17-S-0002 ARO Broad Agency Announcement (BAA) kvietimai skirti labai rizikingiems mokslinių tyrimų projektams, kurie apiima apiima įvairias mokslo sritis ir siejasi JAV armijos poreikiais.

Detalesnė informacija: https://nextcloud.ittc.vu.lt/index.php/s/I3aVM1NTR3gGyvD

W911NF-17-S-0003 ARL Broad Agency Announcement (BAA) kvietimai skirti fundamentiniams ir taikomiesiems mokslinių tyrimų pojektams, kurie apiima įvairias mokslo sritis ir siejasi su JAV armijos poreikiais.

Detalesnė informacija: https://nextcloud.ittc.vu.lt/index.php/s/dzNrD1X43D7tFK1

Paraiškų teikimas:

1)Rekomenduotina susisiekti su programos koordinatore J.Becker (jennifer.j.becker.civ@mail.mil) ir pasikonsultuoti dėl projekto idėjos ir tematikos.

2) Pateikiamas „white paper“, kuriame trumpai išdėstoma projekto koncepcija  (2-3 puslapiai).

3) JAV armijos atstovams patvirtinus jūsų idėją, teikiama pilna paraiška

Galima projektų trukmė iki 3 metų. Finansavimo schema lanksti. Galimi įvairūs terminai ir finansavimo sumos. Pavyzdžiui, nuo 25 tūkst. 6 mėnesių  iki 350 tūkst. 3 metų laikotarpiui. (šios finansavimo schemos rėmuose dažniausiai pasitaikantis periodas  – 1 metai).

2) Išvykoms į konferencijas ir seminarus JAV (apmokamos kelionės išlaidos ir dalyvavimo mokestis, skiriama nuo 3-5 tūkst. dolerių);

3)  Atvykstantiems mokslininkams aptarti naujos projekto idėjos į JAV armijos laboratorijas ir centrus (skiriama nuo 1-3 tūkst. dolerių).

Net jeigu jūsų sritis ar turima projekto idėja neatitinka kvietimuose išvardintų tematikų, bet manote, jog tai galėtų dominti JAV armijos atstovus – aptarti finansavimo galimybes galima susisiekus su J.Becker (jennifer.j.becker.civ@mail.mil).

Išsamesnę informaciją VU Mokslo ir inovacijų departamente teikia:

Donatas Jodauga, tel. (8 5) 219 3298, donatas.jodauga@cr.vu.lt.

Anzelma Ūselienė, tel. (8 5) 268 7067, e. p. anzelma.useliene@cr.vu.lt.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *