Parama BALTIJOS – AMERIKOS dialogui vystyti

2018-09-12 12:00

Viešosios Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maistas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Paramos suma iki 10000 $.

Taip pat kviečiami Baltijos šalių mokslininkai, ekspertai, lektoriai, kurie siekia dalyvauti ir skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Paramos suma iki 5000 $.

Paraiškos į Baltijos-Amerikos dialogo programą priimamos du kartus per metus. Artimiausias priėmimas vyks iki 2018 m. rugsėjo 1 d. ir iki 2019 m. vasario 1 d.

Daugiau informacijos:

Išsamesnę informaciją VU Mokslo ir inovacijų departamente teikia:

Sandra Klimovič, tel. (8 5) 236 6068, sandra.klimovic@cr.vu.lt