Studijų kokybės gerinimas NR. 09.3.1-ESFA-K-731-01

2017-05-25 09:35

Europos socialinio fondo agentūra kviečia Lietuvos aukštąsias mokyklas ir asociacijas teikti paraiškas pagal priemonę „Studijų kokybės gerinimas“.

Daugiau nei 3,4 mln. eurų planuojama skirti projektams, kurių metu studentams bus organizuojamos praktikos darbo vietose pagal profesiją, partnerystė su socialiniais partneriais ir jų įtraukimas į studijų praktikų organizavimo tobulinimą ir įgyvendinimą, ugdomas studentų verslumas ir kūrybiškumas.

Paraiškų pateikimo terminas iki 2017 m. liepos 24 dienos. Daugiau informacijos apie šį kvietimą galite rasti čia.

VU kontaktai:

Projekto veiklų vykdymo klausimais – Neringa Kižienė, Tel.: 2 687 240, El. pastas: neringa.kiziene@cr.vu.lt.

Projekto veiklų finansavimo sąlygų klausimais – Žana Markauskienė, Tel.  2 687 091, El. pastas: zana.markauskiene@cr.vu.lt.