Europos studijos

Scope2x

Padalinys
Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Politikos mokslai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Informacija apie vertinimą yra prienama Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto interneto svetainėje.

Europos studijų magistrantūros programa skirta visiems, norintiems suvokti Europos idėjos kilmę ir jos raidą, išmanyti Europos Sąjungos (ES) institucinę bei įstatyminę sąrangą ir gebėti analizuoti svarbiausius joje vykstančius politinius ir ekonominius procesus. Baigę studijas išmanysite ES aktualijas, pasižymėsite visapusiškomis žiniomis apie ES vidaus ir išorės politikos formavimą, Lietuvos vietą ES ir išlavintais gebėjimais įsisavinti informaciją ir ją analizuoti.

 

Kodėl ši programa?

  • Plačiai pritaikomos žinios. Įvairių sričių žinios, įgytos programoje, pagilins bendrą globalių bei lokalių ekonominių ir politinių procesų supratimą – tapsite konkurencingesni savo karjeroje versle ar viešajame sektoriuje.

  • Europos politika ir ekonomika tuo pat metu. Tai vienintelė galimybė Lietuvoje paraleliai mokytis Europos Sąjungai unikalių politinių ir ekonominių procesų.

  • Tvarkaraštis, pritaikytas dirbantiems. Studijos netrukdys karjerai, nes paskaitos vyksta vakarais.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Darbas Europos Sąjungos institucijose. ES sąrangos ir politinių procesų žinios, gebėjimas identifikuoti blokui kylančius iššūkius iš Lietuvos ir Europos perspektyvos leis siekti karjeros ES institucijose ar organizacijose, dirbančiose su ES.

  • Analitikas. Europos politinių realijų ir istorinių kontekstų išmanymas, gebėjimas kritiškai mąstyti ir analizuoti duomenis padės siekiant karjeros politinės analizės srityje.

  • Tyrėjas. Programos absolventai turi galimybę tęsti studijas doktorantūroje ir tapti profesionaliais Europos Sąjungos procesų tyrėjais.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku