Komunikacijos mokslai

Komunikacijos mokslai (atnaujinta)

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Komunikacijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Komunikacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4 096 EUR

Komunikacijos studijų programa, kuri parengs karjeros startui, o jau dirbantiems suteiks papildomų kompetencijų. Studijuosite strateginę ir korporatyvinę, politikos, medijų paveldo komunikaciją, susipažinsite su komunikacijos filosofija, įgysite žinių apie komunikacijos mokslų teorijas ir tyrimų metodus. Baigę šias studijas būsite pasirengę karjerai komunikacijos srityje, gebėsite kurti ir valdyti vidinės ir išorinės komunikacijos strategijas, kritiškai vertinti visuomenėje vykstančius komunikacijos procesus, atlikti įvairios aprėpties komunikacijos tyrimus.

 

Klausk studento 2021 11 LT Desktop
Klausk studento 2021 11 LT Desktop

Kodėl ši programa?

  • Programa suteikia tvirtą teorinį pagrindą ir įgūdžių, būtinų modernių verslo ir kitų organizacijų komunikacijos tikslams įgyvendinti.

  • Studijos, derinamos su darbu. Paskaitos vyksta vakarais arba šeštadieniais.

  • Galimybė dalį studijų praleisti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Komunikacijos specialistas. Po studijų ne tik iš esmės suprasite, kaip funkcionuoja komunikacija bei žiniasklaida, bet ir mokėsite taikyti modernias komunikacijos technologijas.

  • Komunikacijos projektų vadovas. Strateginis įvairių komunikacijos sričių suvokimas leis vadovauti komunikacijos projektams privačiame ar viešajame sektoriuje.

  • Komunikacijos konsultantas. Gebėjimas analizuoti komunikacijos procesus ir įžvelgti komunikacijos galimybes parengs šiai karjeros krypčiai.