Medijos ir skaitmeninė leidyba

Scope2x

Padalinys
Komunikacijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Leidyba

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989 EUR

Studijos, rengiančios leidybos profesionalus, kurie geba tirti skaitmeninės leidybos reiškinius, kūrybiškai taikyti komunikacijos, teisės, vadybos, rinkodaros mokslų žinias šiuolaikinės leidybos industrijoje, organizuoti ir valdyti įvairių medijų leidybos procesus. Įgykite žinių ir gebėjimų savarankiškai veikti medijų ir skaitmeninės leidybos industrijų srityje.

 

Kodėl ši programa?

  • Rinkoje trūksta specialistų, išmanančių ir gebančių panaudoti skaitmeninės leidybos privalumus.

  • Programa neapsiriboja knygų ir periodikos leidyba. Dėmesys skiriamas ir susijusių medijų industrijoms, analitiniams įvairių medijų leidybos tyrėjų gebėjimams formuoti.

  • Darbui palankus studijų tvarkaraštis. Paskaitos, seminarai ir pratybos vyksta šiokiadieniais nuo 17 val. ir 19 val.

Karjera

  • Leidyklos vadovas. Įvairių leidybos verslo aspektų išmanymas leis įkurti skaitmeninę ar tradicinę leidybos įmonę ir jai vadovauti.

  • Leidybos projektų vadovas. Leidybos proceso žinios, gebėjimas panaudoti komunikacines technologijas ir socialines medijas, projektų valdymo įgūdžiai leis siekti šios karjeros.

  • Skaitmeninės leidybos ekspertas. Studijose įgytos žinios ir įgūdžiai leis dirbti su skaitmeninės leidybos projektais leidybos, komunikacijos, žiniasklaidos ar kitose institucijose.

Kamilė Kalibataitė„Vilniaus universitete praleisti studijų metai buvo vertingi. Visapusiškos gyvenimo pamokos: teoriniais, praktiniais, socialiniais aspektais. Puikūs žmonės, su kuriais praleidome ne vienerius metus drauge dirbdami, kurdami, besimokydami praplėtė akiratį bei nemažai išmokė.“

Kamilė Kalibataitė, Spaustuvės „Petro ofsetas“ generalinė direktorė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku