Tarptautinė komunikacija

Tarptautinė komunikacija (motyvacijos vertinimas)

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Komunikacijos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Komunikacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4 096 EUR

Tarptautinės komunikacijos studijos, orientuotos į kompetencijų, reikalingų sėkmingai karjerai, ugdymą. Komunikacijos specialistų pasaulyje šiandien svarbu ne tik puikiai išmanyti šios srities pagrindus, bet ir gebėti suprasti komunikacijos lauko veikėjų – individų, grupių, institucijų – retoriką ir veiksmus. Ši programa suteiks būtent tai: gebėsite analizuoti masinės komunikacijos procesus tarptautiniame kontekste ir praktiškai taikyti teorines žinias, kurti strategijas ir jas įgyvendinti. Studijuosite korporatyvinę komunikaciją ir atsakomybę, tarptautinių krizių komunikaciją, viešąją diplomatiją, komunikacijos teorijas ir tyrimų metodus.

Dalis studijų programos dalykų gali būti dėstomi anglų kalba.

Dėmesio! Stojantiesiems, baigusiems ne komunikacijos krypčių grupės universitetinių studijų programas, būtina rašyti motyvacinį laišką. Jame turi būti pristatomi studijų programos pasirinkimą lėmę veiksniai, pasirengimas studijoms, sąsajos su tolesne karjera. Motyvacinis laiškas turi būti pateiktas el. paštu iki „Stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo tvarkaraštyje 2021–2022 metais“ nurodytos datos - iki 2021 m. birželio 28 d., 12 val. 

 

Klausk studento 2021 11 LT Desktop
Klausk studento 2021 11 LT Desktop

Kodėl ši programa?

  • Praktikos ir teorijos pusiausvyra. Įgysite tarptautinės komunikacijos specialistui būtinų įgūdžių bei žinių.

  • Tarptautiniame pasaulyje – tarptautinė komunikacija. Būsite pasiruošę karjerai globalioje verslo realybėje.

  • Dirbantiems studentams palankus studijų grafikas. Paskaitos vyksta vakarais arba šeštadieniais.

Karjera

  • Tarptautinės komunikacijos specialistas. Tarptautinės komunikacijos žinios leis siekti šios karjeros verslo, vyriausybinėje ar ne pelno siekiančioje organizacijoje.

  • Viešosios diplomatijos specialistas. Gebėdami suprasti komunikacijoje veikiančių interesų grupių veiksmus ir retoriką, kiekvieną žinutę matydami platesniame kontekste, galėsite siekti viešosios diplomatijos karjeros.

  • Ryšių su visuomene konsultantas. Žiniasklaidos veikimo principų išmanymas, strateginio mąstymo įgūdžiai ir kontekstualus komunikacijos procesų suvokimas parengs ryšių su visuomene karjerai.

Lina Jakucioniene„Tarptautinės komunikacijos studijos – vienas iš geriausių mano priimtų gyvenimo sprendimų. Šiandieninė aplinka sparčiai keičiasi, evoliucionuoja, didelį vaidmenį vaidina globalizacija, todėl Vilniaus universitete įgytos tarptautinės komunikacijos žinios padeda eiti koja kojon su iššūkių ir naujų galimybių kupina aplinka."

Lina Jakučionienė, „Europos komunikacijos direktorių asociacijos“ ambasadorė Lietuvai, „Europos inovacijų projektai“ vadovė

Ginte Jokubaitiene600x600„Iš esmės studijos man padėjo daug lengviau kurti komunikacijos planus ir juos argumentuotai pagrįsti. Nešvaistyti finansinių resursų realaus poveikio neturintiems veiksmams."

Gintė Jokubaitienė, Vilniaus universiteto Kultūros centro vadovė