Teisės psichologija

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė 2 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Psichologija Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų magistras 2020 m. metinė studijų kaina 4234 Eur

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

 

Donata KabelyteGyvenime galima rinktis kelius, kurie yra praminti, gerai pažįstami ir kuriais jau ėjo daugelis. Arba galima rinktis įdomesnį variantą. Teisės psichologijos studijos sudarė galimybę eiti kiek kitokia kryptimi – daugeliui nepažinta ir nepatirta. Šios studijos išmokė, kad teorinės žinios yra dar ne viskas, kad einant šiais menkai pažįstamais keliais labai praverčia gebėjimas persiorientuoti greitai besikeičiančiose situacijose ir pasiryžimas išeiti iš savo komforto zonos ribų, taip pat humoro jausmas ir kolegų palaikymas. O geriausia tai, kad po studijų laukė ne monotoniškas darbas, o nuotykis, kuriame kartais gali pasijusti kaip Mažasis Princas, turintis prisijaukinti tai, kas dar neprijaukinta. Šios studijos paruošia kelionei, kupinai iššūkių, atradimų ir kūrybiškumo. Tai ne visada pats lengviausias kelias, bet patirtis, įgyta juo einant, be galo šviesi, prasminga ir auginanti, todėl verta kiekvieno žengto žingsnio."

Donata Kabelytė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus Vyriausioji specialistė (psichologė)

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku