Absolventų atsiskaitymas su Vilniaus universitetu

Sukurta: 22 gegužės 2020

Vadovaujantis Absolventų ir studijas nutraukiančių studentų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarka, kiekvienas absolventas, sėkmingai baigiantis studijų procesą Vilniaus universitete (VU), likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki numatyto studijų diplomų įteikimo dienos turi atsiskaityti su šiais universiteto padaliniais:

• Biblioteka;
  • Bendrabučių centru;
  • Tarptautinių ryšių skyriumi;
  • Studentų paslaugų ir karjeros skyriumi;
  • kamieninio akademinio padalinio administracija.

Taip pat „eStudentas“ aplinkos Studentų atsiskaitymo su Universitetu skiltyje galite matyti kvietimą prisijungti prie Vilniaus universiteto Alumni bendruomenės: informuojame, kad prisijungimas prie Universiteto alumni bendruomenės platformos yra savanoriškas ir neprivalomas, t. y. neturintis įtakos galutiniam atsiskaitymui su Universitetu.

Savo atsiskaitymo su Vilniaus universiteto padaliniais statusą galite sekti „eStudento“ aplinkos skiltyje „Studentų atsiskaitymas“ (Studijos → Studentų atsiskaitymas).

Daugiau apie atsiskaitymą su Universiteto padaliniais