Karjera

Vilniaus universitetas – stambiausia, seniausia ir didžiausią intelektinį potencialą turinti Lietuvos mokslo institucija, puoselėjanti ir plėtojanti ryšius su žymiausiais Europos ir pasaulio mokslo centrais. Patenkame tarp 3 proc. geriausių pasaulio universitetų, pirmaujame nacionaliniuose reitinguose, studijas čia renkasi gabiausi šalies moksleiviai, dėsto ir dirba šalyje ir užsienyje žinomos asmenybės.

Esame ir vienas didžiausių Lietuvos darbdavių – šiuo metu Universitete dirba daugiau nei 4500 darbuotojų (per 3800 etatų). Minties laisvė, nuomonių įvairovė, atvirumas idėjoms, inovatyvumas, tarpusavio pagarba, pasitikėjimas, akademinė etika ir tolerancija yra tai, ką mes vertiname ir kokie esame.

Jeigu Jūsų vertybės panašios, esate iniciatyvus (-i), turite idėjų ir energijos jas įgyvendinti ir norite prisijungti prie Vilniaus universiteto komandos, savo CV ir trumpą motyvacinį laišką apie Jus dominančias veiklos sritis siųskite adresu:  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos