Karjera

Vilniaus universitetas – pirmasis ir vienas geriausių universitetų Lietuvoje, įkurtas 1579 m., yra lyderis daugumoje šalies studijų ir mokslo krypčių bei patenkantis tarp 500 geriausių pasaulio universitetų. Studijas čia renkasi gabiausi Lietuvos moksleiviai, dėsto ir dirba šalyje ir užsienyje žinomi profesionalai.

Vilniaus universitetas taip pat yra vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje, šiuo metu turintis daugiau nei 4500 įvairių sričių darbuotojų, kuriems svarbi minties laisvė, pagarba nuomonių įvairovei, atvirumas idėjoms, inovatyvumas, tarpusavio pasitikėjimas, akademinė etika ir tolerancija.

Jeigu tai yra jums artimos vertybės, turite idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti kartu su Vilniaus universiteto bendruomene, savo CV ir trumpą motyvacinį laišką su jus dominančiomis veiklos sritimis siųskite adresu

Konkursų procedūros vyks iki 2020 m. liepos 1 dienos. Apie rezultatus visi pretendentai bus informuojami atskiru laišku ne vėliau kaip per 5 dienas nuo rezultatų patvirtinimo.
Su konkurso procedūra detaliau galima susipažinti čia.
Jeigu turėsite klausimų dėl konkursų, kviečiame susisiekti el. paštu .
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku